İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 4K Arkadaşlı Facebook Profili

superturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu hesapta bişey var ben tıkladım uyarı verdi şifreni değiştir vs. gibi siz tıklamayın bence.

diabloo2010

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabı dondurdum arkadaşım o yüzden vermiştir o uyarıyı. Konuyu baltalamana gerek yok.

Profil linkinde sıkıntı yoktur bazı kendini bilmez arkadaşlar baltalamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ayıptır ayıp!

superturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu baltalamiyorum karşılaştığım durumu söylüyorum seni tanımıyorum bile neden böyle birşey yapayım

diabloo2010

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerekli mecralara şikayetimi ettim yorumunuz hakkında. Profile gayet sağlıklı giriliyor. Şimdi lütfen konu altını kirletmeyin.

semih***

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabı satıyosun ama profilin hakkında görünmesi gerekenler gizli örneğin arkadaşlarını herkese açık yapsan iyi olur görürüz bizde dediğin gibi 4 bin mi değil mi bu bir.ikincisi güvenlik sorusunu eğer değiştirmişsen zaten bedava da versen almaz kimse sonuçta güvenlik sorusunu bildiğin için istediğin zaman tekrar alırsın.öyle hesap satıyorum fiyatta bu deyip olmaz kardeşim.umarım anlamışsındır dediklerimi.hayırlı geceler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5