İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık 6 adet msn adresi.Seocu ve pagerankcılar için özel adreslerde var+çok ucuz

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Aşağıda yazdığım msn adresleri satılıktır:

1==> [email protected] => 5ytl
2==> [email protected] => 10ytl
3==> [email protected] => 7ytl
4==> [email protected] => 5ytl
5==> [email protected] => 6ytl
6==> [email protected] => 6ytl

Tüm adresler 5gb mail kutusuna sahiptir.Adreslerdeki kişi listeleri tamamen boştur.Projelerinizde çok işinize yarayacaklarına eminim.
Ödeme: Vakıfbank havale / EFT

Not:Veresiye teklif etmeyiniz :D Ödeme alındıktan sonra adres ve şifre size teslim edilecektir.Adreslerde diğer mail adresi bölümü boş bırakılmıştır.Adres satın almak istiyorsanız bana pm ile msn adresinizi gönderebilirsiniz.Ayrıca ilk 5 adresin 5inide alacak kişiye 6. adres ücretsiz verilecektir.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu geyik bölümüne taşınsa daha bi yakışırdı :) Bu kadar komik olma gokhans19

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Alınma ama börtü böceği de toplayıp satacaksın yakında.Geçen günde extreme hesabı satıyordun.

5-10 ytl için zaman kaybettiğine deymez.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Neden butip tepki verdiniz? Ben bu adresleri ciddi ciddi satıyorum.

Ayrıca extreme hesabıda halen satılık.İllaki extreme kullanıcam, o olmazsa olmaz kafayı yerim diyenlere satıyorum.

Almak istemeyenler yorum yazmazsa çok iyi olur.

M

Merthan

Misafir
Çok ucuza satıyor olmana tepki gösterdim şahsen. Piyasayı düşürüyorsun.

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satışlara asla birşey yazmam ama bu kadarıda olmaz gerçekten para kazanmak için bu kadar düşmeyelim

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Amacım para değil.Mail satışından gelecek 3-5 ytl ile karnımı doyuracak değilim.Sponsorlarımdan gayet iyi kazanıyorum.Alıcı bulurum diye satışa çıkardım.Para yerine sitenizden bir link vermeniz karşılığındada adresleri verebilirim veya başka bişey karşılığında..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi