İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Adsense Gelirli Yemek Tarifleri Sitesi [Yükselişte]

AtalayDemiral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: pm.
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 250 TL. Tek Fiyat.
Sitenin aylık getirisi: 30-35 TL civarı, ortalamaya vurunca.
Sitenin açılış tarihi: 11.12.2014
Kategori, sitenin içeriği nedir: Yemek Tarifleri
Günlük hit sayısı: 50-70 Arası
Ziyaretçi kaynağı: Google, Sosyal Medya, Yandex
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 0
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik ile birlikte satılık.
Hosting dahil midir: 1 ay idare edilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: -
Banlı olduğu arama motoru var mı: -
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: -
Yazılım lisans sonlanma zamanı:-
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:-

Site 11.12.2014 tarihinde açıldı, içinde 100 adet her biri özgün ve her birinin ayarları incelikle yapılmış yemek tarifi bulunmaktadır. Son günlerde tarif ekleme sıklığım azaldı, işlerimden dolayı. Düzgün ilgilenildiğinde ve biraz zaman geçtikten sonra backlink alımı yapıldığında uçuşa geçeceğinden eminim. Sitede 5 gündür adsense var ve ortalama günlük +-1,3 tl kazancı var, henüz reklam çalışması vs yapılmamasına rağmen, kafama göre ekledim reklamları. Ve google'da 800'e yakın indexi var. Ayrıca domain markalaşabilecek "oktayusta" vs tarzı bi' domaindir. Facebook sayfasında 55 organik takipçisi, twitter'da 100+ vardır.

Fiyat 250, pm sadece ciddi olduğu düşünülen alıcılara verilecektir. Adsense görüntüsünü aşağıya ekliyorum. 1-2 gün içinde satılmazsa, satmaktan vazgeçebilirim de. Rica ediyorum meraktan site adresi istemeyin, zira çok acil paraya ihtiyacım var, ve vakit kaybetmek istemiyorum.

Profesyonel yerleşimle çok daha fazla para kazanılabilir.
jv12Y9.png

Gördüğünüz gibi, bir çok ziyaretçi geri dönüyor siteye.
l0rj7l.png

BirWebDesign

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
face ve twit hesapları da dahilmi, birde hosting değiştiği zaman google açısından sıkıntı çıkaracaktır hosting in kalması durumunda da bir fiyat verirmisiniz Konu linkiyle birlikte pm atabilirseniz sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5