İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Adsense olurmu? bilenler mutlaka cevaplasın lütfen

KasırGa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
değerli kardeşlerim bi kişiden adsense satın aldım yeni bir gmail hesabı actım kullanıcı adını değiştik adresi değiştik şifreyi değiştik şuan herşey benim üstüme görüküyo : adamın bana söylediği 100 dolar olunca hesabında senden hesap numarası isteyecek adsense : bu doğrumu birde .: bu hesabı benden geri alabilirmi ? lütfen bilenler cevaplasın

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
google hesaplarının satışı kesinlikle yasaktır; satın almanız yanlış bence çalınması mümkündür

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense aldım derken site mi aldın yoksa hesabınımı aldın? Eğer hesap aldıysan alabilir. Çünkü gmail adresleri kolaylıkla alınabiliniyor. Hotmail ise gerekli yerleri değiştirdiğin zaman alamaz. Zaten gmail hesabını alırsa adsense hesabınıda alır. Sonra isim soyisim değiştirir parayı kendisine alır. Ayrıca hesap ayarlarında ödeme almak itediğin metodu seçebiliyorun çek ve hesap no gibi. 100$ olmasına gerek yok. Umarım arkadaşın sakat iş yapmaz :)

KasırGa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özellikle şunu vurgulayayim bu siteden bi satış olmadı sadece burdan öğrenmek istiyorum
şöyleki gmail hesabı benim adıma ve kurtarma e postasıda yok şifre ad soyad ve adres benim adıma halen şüpelerim var lütfen yardımcı olun

tayfun.tml

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam gızlı soru falan varsa bunu degıstır. cep telefonu numaranı ekle. tehlıkelı bır ıs sonucta emegının calınması. kotu olansa hakkını savunamıyor olacagın herhangı bır durumda

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ad soy ad benim adıma.

Gmail adresini arkadaş kendi aldı ama kurtarma adresi benim gmail adresim. Doğrulama için telefon numarasıda benim numaram.

Bu durumda benim adıma aldığı ama benim şifresini değiştirdiğim gmail adresini çalabilir mi ?

By Burhan 2010

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence yanlış yapmışsın google hesapları satılmaz, keşke onu alana kadar yeni bir başvuru yapıp kendiniz alsaydınız.

adreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz yinede hiç riske girmeyin hocam. Açın yeni bir gmail ve güncelleyin herşeyini. Paranın olduğu yerde güven olmaz. Hayırlı olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5