İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SATILIK AKTİF FACEBOOK SAYFASI

kapkara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
/SAYFA SATILMISTIR/

Sayfanın an itibariyle üye sayısı 15.5 K'dır..
Sayfam şiirler/sözler ve Video Klipler (114 video mevcut) paylasımı yapılmaktadır
Sayfa üyeleri %100 aktif,orjinal profillerdir fake hesaplardan abazaların üye yapıldığı bi sayfa değildir...
Sahsıma ait olan 267k'lik sayfadan yönlendirilmistir sayfaya üyeler ve cogunluk bayandır
en gec 1/2 gün icinde üye sayısının 20k olacagı garantisini veriyorum simdiden...
Ayrıca sayfayı alacak arkadasa 267k'lik sayfadan 1 hafta boyunca desteğimi sürdürcem suan sayfamda yaptığım sekilde
ve sanırım bu bi hafta icinde ortalama 7/8k yeni üye daha sayfaya giris yapmıs olabilir...
CİDDİ ANLAMDA alıcı olan arkadaşlar bana msn'den ulassın lütfen
gerekli istatistikleri ve sayfanın düzenini,aktif halini kendilerine ispatlayabilirim...
NOT:bi kac forumda daha bu ilanı verdim almak isteyen arkadas acele etsin derim...

iletisim icin : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5