İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Alışveriş Sitesi Scripti

cyberfrs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese cevapları için teşekkürler.
Ortalama bir veya iki haftada bir cuma günleri güncelleştirme yapmayı planlıyorum. Bunlarda kişisel isteklerden çok genel isteklere yer verilecek. İlk güncelleştirme bu cuma dediğim maddelerde yapıldı. Bu cumaki güncelleme listesinde kesinlikle seo olacak. Onun dışında indirimli ürünler ve gelecek ürünler bölümünüde yapılacakar listesine ekledim. Bu cumaya yetişmeyeceği kesin ama PC toplama sihirbazı ve ürün karşılaştırmada yapılacaklar listesinde. Ürün karşılatırma basit bir şekilde yapılabilir ama her ürün kategorisinde kişinin belirleyeceği ozellikler bölümünü eklettirme den sonra, o bolume hem detaylı kategori arama hemde urun karşılaştırma ekleyebilirim. Yapmışken iyi birşey cıkmasını istiyorum. Tekrar tavsiyeler için teşekkürler.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüketici yönünü dikkate almanız iyi yolda olduğunuzun gösterisidir.
çalışmanızda başarılar dilerim

cyberfrs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat Ocak sonuna kadar :
Script ve anahtar teslim kurulum 300 YTL
Kişiye özel tasarım,ek modüller, kurulum ve bir yıl teknik destek 1.100YTL.
olarak güncellenmiştir. İlgi gösteren herkese teşekkürler.

Akın Berk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrik ederim güzel çalışma... e ticaret projesi aldığımda kullanmak isterim

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lisanslama neye göre yapılıyor.300ytl ödediğimizde ömür boyu lisans sahibi mi oluyoruz tüm güncelleme ve eklentilere ücretsiz sahip olabiliyormuyuz yoksa yıllık mı? Ek olarak banka taksit ve pos işlemleri ile arena ve penta entegrasyonu bu ücretin içindemi? Script gerçekten hoş olmuş eline sağlık

cyberfrs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lisanslama neye göre yapılıyor.300ytl ödediğimizde ömür boyu lisans sahibi mi oluyoruz tüm güncelleme ve eklentilere ücretsiz sahip olabiliyormuyuz yoksa yıllık mı? Ek olarak banka taksit ve pos işlemleri ile arena ve penta entegrasyonu bu ücretin içindemi? Script gerçekten hoş olmuş eline sağlık

Fiyatı herkes haklı olarak eski fiyatdan almak istedi için tekrar 200 ytl'e çektim.

Evet sadece bir kere oduyorsunuz. Güncellemeler ücretsiz. (Zatek tek bir libraryı dosyasını overwrite ediyorsunuz ve gerekiyorsa sql değişiklikleri için 1 seferlik bir update.php dosyası çalıştırıyorsunuz.)
Fiyata scrtpt kurulum ve sanal pos kurulumları (SSL ve SSL kurulumu hariç) dahildir.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
1- Demoda ödeme kısmına baktığımda taksitlendirme göremedim. Tek çekim olarak işlem yapıyor.Taksitli imkanı varmı?

2- Diyelimki scripti aldık. Ve bir takım modüllere ihtiyacımız var kendimiz yazmak istedik ve source kodların içine gömmemiz gerekli. Bu mümkün mü kodlar müdahalemize açık durumda mı? Yoksa şifrelenmiş mi?

3- Bilgisayar toplama ve ürün karşılaştırma modülleri ne zaman hazır olur? Bunlar güncelleştirme dahilindemi ek ücrete mi tabi? Ücret nedir?

4-Demoda arena veya penta entegrasyonunu görebilirmiyiz?

Fiyatı herkes haklı olarak eski fiyatdan almak istedi için tekrar 200 ytl'e çektim.

Evet sadece bir kere oduyorsunuz. Güncellemeler ücretsiz. (Zatek tek bir libraryı dosyasını overwrite ediyorsunuz ve gerekiyorsa sql değişiklikleri için 1 seferlik bir update.php dosyası çalıştırıyorsunuz.)
Fiyata scrtpt kurulum ve sanal pos kurulumları (SSL ve SSL kurulumu hariç) dahildir.

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

1- Şu tek bir library dosyasına kafam takıldı. Bütün işi bu yapıyorsa kaçak kullanılmaması açısından şifrelenmiştir. Bu tabiki en doğal hakkınız. Ama bu durumda ben kodlara müdahale edip kendimce değişiklikler yapmak istersem bu nasıl olacak. Önceki mesajlarınızda değişiklik mümkün demişsiniz ama umarım template bazında değildir. Ben source kodlarına kadar değişiklikten bağsediyorum.Örneğin sipariş sayfasında ürünün adı var ben ürün isminin üzerine geldiğimde mouseun yanında açılan bir kutuda ürün resmide gözüksün istiyorum. Veya demoda kredi kartına taksit olayı yok.Ama ben eklemek istiyorum. Bunları kendim yapmak istesem yapabilecek miyim?

2- Bide güncellemeler neyi kapsıyor. Diyelimki yarın ürün karşılaştırma ve pc toplama sihirbazını devreye soktunuz.Bu bir güncelleştirmemi ek paket mi? Ek paketse ücreti nedir?

3- Demoda arena ve penta entegrasyonu göremedim. Şuan için hazır değilmi yoksa demodamı yok? Görme şansımız var mı?

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
daha öncede sormuştum, silmişler herhalde. birdaha sormak istiyorum..

ilk sayfada yazılan, ürün özelliklerinde, *ek modüller* varmı(yazıyormu),

yokmu, eğer yoksa bunlar nedir,

eğer ilk sayfada yazdığınız ürün özelliklerinde, ek modüller varsa, hangileridir..

kolay gelsin.

cyberfrs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha öncede sormuştum, silmişler herhalde. birdaha sormak istiyorum..

ilk sayfada yazılan, ürün özelliklerinde, *ek modüller* varmı(yazıyormu),

yokmu, eğer yoksa bunlar nedir,

eğer ilk sayfada yazdığınız ürün özelliklerinde, ek modüller varsa, hangileridir..

kolay gelsin.

Ek modüllerden kişi 900YTL'lik paketi aldığında onun istediği özelliklerde ekleniri kastetmiştim.

cyberfrs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

1- Şu tek bir library dosyasına kafam takıldı. Bütün işi bu yapıyorsa kaçak kullanılmaması açısından şifrelenmiştir. Bu tabiki en doğal hakkınız. Ama bu durumda ben kodlara müdahale edip kendimce değişiklikler yapmak istersem bu nasıl olacak. Önceki mesajlarınızda değişiklik mümkün demişsiniz ama umarım template bazında değildir. Ben source kodlarına kadar değişiklikten bağsediyorum.Örneğin sipariş sayfasında ürünün adı var ben ürün isminin üzerine geldiğimde mouseun yanında açılan bir kutuda ürün resmide gözüksün istiyorum. Veya demoda kredi kartına taksit olayı yok.Ama ben eklemek istiyorum. Bunları kendim yapmak istesem yapabilecek miyim?

2- Bide güncellemeler neyi kapsıyor. Diyelimki yarın ürün karşılaştırma ve pc toplama sihirbazını devreye soktunuz.Bu bir güncelleştirmemi ek paket mi? Ek paketse ücreti nedir?

3- Demoda arena ve penta entegrasyonu göremedim. Şuan için hazır değilmi yoksa demodamı yok? Görme şansımız var mı?

1- Library dosyası açık verilmediği için o fonksiyonları editleme şansınız yok malesef :( .Script'de kredi kartı taksit desteği bulunmaktadır.

2- Güncellemelerde ek paket şu anda düşünmüyorum. Scripti alanlar ne eklenirse eklensin ücretsiz güncellemeden yararlanabilecekler.

3- Penta ve Index entegrasyonu hazır. Arena'da örnek XML şablonu gelirse o modülü ekleyip o şekilde teslim ederim.

vicerhans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam cyberfrs,
benimle msn den irtibata gecebilirmisiniz? Kesinlikle almayi dusunuyorum.

msn: thefuski @ hotmail.com

tesekkurler

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hatta anasayfası da down olmuş sanırım..

Pardon 15.02.2008 itibarı ile girebiliyorum
Yalnız birde arkadaşa ulaşabilirsek süper olacak ...
MSN e ekledim ama henüz online değil...

cyberfrs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
v1.03 ile scripte;

- Ajax destekli Sistem Toplama Sihirbazı
- Sepete bölümünde tasarım geliştirmeleri
- Yönetim Panelinden Penta ve Index XML güncelleme
- Banka yönetimi bölümüne yeni özellikler (aya özel vadeler vs.)
- Gönderilen ürünün serial takibi

özellikleri eklenmiştir.

OrhanGuzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gayet güzel bizde ekimmarket.com isimli sitede arena entegreli bir sistem kullanıyoruz eğer arena olayını yapabilirseniz sizinle çalışabiliriz.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Script iyimiş hatta istediğim script bu !
Arkadaş fiyatını uygun demiş...
bi de şifrelememiş olsa :D

arena nedir ?

cyberfrs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
v1.04 Yenilikleri :

- Birkaç ufak tefek hata düzeltmeleri
- Yabancı dil desteği eklendi (Örnek dil dosyası için : http://demo.shopphp.net/lang.txt)
- Kargo yönetimi ve otomatik kargo hesaplama desteği eklendi
- Ototmatik resim boyutlandırılma scriptine jpg dışında gif ve png desteği eklendi ve kalitesi arttırıldı.
- Mail göndermede SMTP sunucu seçeneği eklendi

http://demo.shopphp.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5