İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Arama Motoru

B

BizimMP3

Misafir
Merhabalar,

İlgilenememe , yeni projeler , yeni siteler ve yoğun çalışma temposu sebebi ile;

http://www.nettegez.com/ adresini satılığa çıkardık.

Sadece domain
Sadece database vede script (Script olarak zaten linkler kullanılmakta,fakat alıcı arkadaşlara istediği değişikliği yapabiliriz. Arkadşımın sitesi www.bedavalar.net de ki gibi sağ tarafa bir şeyler eklenebilir vs .vs.)
Domain + script & database olmak üzere 3 farklı şekilde satılabilir.

Database el yapımı olmakla birlikte webmaster lar tarafından günde 3/4 bazen 7/8 site önerisi gelmektedir. Yani webmaster'ın tek yapması gereken onaylamak olacak :)..

Sitenin şuan 300 civarı günlük tekil hiti bulunmakta.

Son 3 günün bilgilerini vereyim : (Sırası ile)
Tarih-Tekil Hit-Çoğul Hit-Sayfa Gösterimi-Toplam Yediği BW

21 Eki 2004 357 1004 3544 11.96 MB
22 Eki 2004 326 968 3139 11.05 MB
23 Eki 2004 333 921 3217 10.74 MB

Görüldüğü gibi site fazla Bandwith'de yemiyor. Bu ay yediği toplam bandwith 1 Ekim 2004'ten beri (zaten tam 1 EKimde kuruldu site) "134.59 MB"

BU piyasayı bildiğim ve buradaki arkdaşları tanıdığım için insanlarla dalga geçer gibi fiyat vermek olmaz tabii ki. Database-Script + Domain 100 Milyon TL 'vermeyi düşünüyorum.

İlgilenen arkadaşlara duyrulur,umarım yeterince açıklayıcı olabilmişimdir.

Saygılar.

Z

zeynelkoc

Misafir
Pek satılabileceğini sanmam

domain in bir özelliği yok script desen zaten piyasada bütün siteler aynı scripti kullanıyor

dost acı soyler kusura bakma ama benim düşüncem bu yonde

B

BizimMP3

Misafir
Haklısın ama teklif geldi birkaç arkadaştan.

Onlarla anlaşamadık çok şey istediler vs. falan anlaşamadık bu sebepten.

Haklısın script her yerde var ancak biz kullanmadığımız için değişiklik yapmadık. Yani isteyene bedavalar.net arkadaşımın sitesindeki gibi değişiklik yapıp öyle veririz. Zaten database + domain 100 Milyon. İsteyen sadece database alabilir,yada domain. ümitlenipde açmıştık ancak araya çok fazla proje girdi ilgilenemedik. Buna rağmen 300 tekil bence iyi. Görüşün için gene sağol.

İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

S

Senbul

Misafir
Arkadasım darılma bana ama okadar para verrilcek bir site degil.Domain için alınır desem oda cok iyibir isim değil script zaten beles bir script.Bence sadece iyi olan yanı 1970 adet site kayıtlı database kuvetli.Oda pek bir avantaj değil.Yinede umarım satabilirsin.

B

BizimMP3

Misafir
Arkadaşlar şimdi satmak istyiroum yani elden çıskın. Webmaster 'ı ilgilenemezse zaten site adam gibi olmaz ki.
Adsense koyduk bu ara biraz para getiriyor orası.

Tekil gene aynı 300 :)
bense 3/4 günde bir girip gele nsiteleri onaylıuyorum. Ama birşeyler yapılabilir database iinsan eliyle oluşturulmuş sonuçta :)

Yani satmak istiyoruz. Gerekirse sitenin her tarafını tasarımını değiştiririz.. Toolbar yaparız fln. İyi fiyata satacaksa.
Ayrıca bahsettiğim fiyattan dah altına da satılabilir. Teklifleri bekliyorum.
Son olarak sedo ya yönlendirmeyi de düşündüm ama
sağlam siteyi yönlendirmek anlamsız olmaz mı :D?

B

BizimMP3

Misafir
evet olabilir
geleni kabul ediyoruz google a yaplan hile gibi birşey bu
önemli dğeil hit gitsin
ayrıca satılmıyor madem..

İngilizce yapıyorum Siteyi. Bakalım şimdi ne olacak.. :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
BizimMP3' Alıntı:
Son olarak sedo ya yönlendirmeyi de düşündüm ama
sağlam siteyi yönlendirmek anlamsız olmaz mı :D?
Valla benim siteler açık haliyle bana birsey kazandırmıyor. Bütün sitelerimi kapatsam Sedo'dan ayda Minimum 200 Euro gelir. Ama bir kac ay öyle gider. Sonrası malüm. Hitler duser. Para 50 Eurolara düşer.
Sonra tekrar siteyi açarsın 3 / 4 ay hit toplarsın. Sonra sedo'ya devam. Tabi ben öyle yapmıyorum. Sadece şu an icin gerceklestirmedigim projeleri öyle yapıyorum. Siteleri açsam birsey kazanacagım yok. Kapalı haliyle kazanıyorum . Hic Ugrasmadan.. :)

B

BizimMP3

Misafir
hehe
nettegez.com yarı ingiliş versiyon
google ı ötürrrdü bugün :D
İyiki satymadım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5