İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Arama Scripti

vys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi: .: Best web Search Engine :.
İstenen minimum fiyat: 250 YTL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Arama scripti
Lisans bilgileri: yok
Lisans sonlanma zamanı: yok
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Satıcının eklemek istediği notlar:

Merhaba arkadaşlar ,

hazırlamış olduğum arama scriptini satıyorum

Bu script ile hem aramadan hem de google reklamlardan iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Çünkü adsensenin arama kodları ile yaptım ,
Script ingilizcedir, ingilizce yapmamın nedeni ingilizce aramalarda pahalı reklamların çıkmasıdır. İsteyene Türkçeye çevirebilirim.

Script kurulumu ve kullanımı çok basittir. Yapmanız gereken adsende arama ve reklam kodunu scripte koymak ama onu dilerseniz ben yapabilirim.

Bu script ile google da index sayinizin çok olacağinden emin olabilirsiniz.

Biraz reklam ve link değişimi ile bu siteden günde google adsenseden güzel para kazanabilirsiniz. 150$ kazanabilirsiniz . Dediğim gibi hem arama hem de içerik reklamlarından kazanabilirsiniz.

İsteyen arkadaşlara en çok $ veren 4000 kelimeyi de yollayabilirim ana sayfaya o kelimelerin linkini ekleyerek daha fazla kazanç elde edebilirler.

Sorularınızı buraya ya da pm olarak yazabilirsiniz.

Ödeme şekli eft

Edit : script sadece 3 kişiye satılacaktır.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
lütfen farazi konular için para belirtmeyin.150 dolar kazanabilirsiniz demek görecilidir.Satışı etkiler, eğer kazanıysanız ben kazandım diyin, aksi takdirde rakam belirtmek insanları yanıltabilir.Ayrıca google apide bu tarz işi yapmıyormu ve zaten Free olarak açık kaynaktan bunuda elde edebilir sanırım. ( şu anki halini ) Acaba başka farkları varmı ?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
lütfen farazi konular için para belirtmeyin.150 dolar kazanabilirsiniz demek görecilidir.Satışı etkiler, eğer kazanıysanız ben kazandım diyin, aksi takdirde rakam belirtmek insanları yanıltabilir.Ayrıca google apide bu tarz işi yapmıyormu ve zaten Free olarak açık kaynaktan bunuda elde edebilir sanırım. ( şu anki halini ) Acaba başka farkları varmı ?

sayfa kodlarına bakarmısın? sanki adsense sin siteniz için arama kodu diye verdiği koda çok benziyor. zaten sonuç sayfasında custom search özelliği olduğu belirtiliyor adsense teki gibi.

Aristograt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar butur scriptler tamamen wadez :D sitelerden alinip kodlari cakma yapilip yani degistrilip bizim kolay yönden köseyi dönmek isteyen arkadaslarin gözlerini boyayip gelir elde ediyorlar birde ben yaptim diye cikiliyor ortaya benim 1 sene ugrastigim site bi anda spamin altinda kaliyor sahtecilikle bunu kimse hak etmiyor ve spama hayir gördügüm andada direk sikayet ediyorum ve herkesede tavsiye ediyorum bunu.. temiz internet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5