İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Arkadaşlık Scripti (Seo Uyumlu)

B

BelevianChaos

Misafir
Evet arkadaşlar, ikincibahar.com alan adını sattıktan sonra, yazılımını da satıyorum. Script tamamen tarafından kodlanmıştır. Alan arkadaşta tek olacak.

Demo adresi: http://00E6B4E.NETSOLHOST.COM
İstenen minimum fiyat: 800 YTL
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Arkadaşlık
Lisans bilgileri: Sınırsız, düzenelenebilir.
Lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır yok.

VIP üyelik sistemli, POS destekli

B

BelevianChaos

Misafir
marezde görmesi imkanısız. tamamen kendime ait programlaması. çamur atmak çok kolay... marez olduğuna dair en ufak bi delilin varsa, sana 1000 ytl ben verecem. hadi buyur.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Güzel bi script bence inceledim birazda msn adresini pm atarmısın belevianchaos

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlık scriptinde seo uyumu olsa nolacak olmasa nolacak anlayamadım :p

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar arkaşdalık scriptlerinde SEO gerçektende tahmin edemeyeceğiniz kadar önemlidir şu an tüm büyük tanınmış arkadaşlık sitesi scripti yazarı firmalarda seo uyumlu yapmaktadır scriptlerini yani seo demek her zaman bi toplisti listeletmek değildir.

Bu arada script gerçekten hoş geliştirilebilir ayrıca farklı satış yöntemleri düşünür iseniz (scripti geliştirerek lisasnlı olarak bir çok kişiye satış gibi) bizimle irtibata geçerseniz seviniriz

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyat 700 YTL oldu arkadaşlar. Çok acil satılık.

peki bi şey soracağım , alacağım yanıtlar olumlu olursa ben talibim 700 YTL,
1. si : bu script i tek bir kişi mi satın alacak yoksa her isteyene bir kopyası mı satılacak, ya da bana sattıktan sonra bunu kendin de kullanma hakkın saklı mı kalacak?
2. si : tasarım dahil fiyat mı? yani demo da gördüğüm şekli ile mi satın alacağım?
3. sü : vereceğim server bilgileri ile kurulumu kendin yaparmısın? ( ben php den hiç anlamam )

cevabını bekliyorum

B

BelevianChaos

Misafir
tek kişi satın alacak.
demoda gördüğün neyse onu alacaksın.
kurulum da yaparız problem değil..

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
BelevianChaos bu kadar flood yapmasan arayan bulur bu forumda :)

B

BelevianChaos

Misafir
flood değil, hatırlatma yahu. 2-3 gün arayla dikkat ettiysen :)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım FF de sanki bir iki ufak hata var ben de baktım ama ... bu arada arkadaş 700 ytl ye talibim demiş zaten bakalım bir haber versin o da..

B

BelevianChaos

Misafir
kendisi ile telefonda görüştük. sonrasında haber çıkmadı.. FF ile ilgili sorun kodlanılan javascripti desteklememesinden. klavye kısa yolları mevcut sitede. profillerde "M" tuşuna basıldığında mesaj, "G" basıldığın göz kırpla gibi özellikler mevcut. ondan kaynaklı bi durum. hata değil yani.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5