İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Arkadaşlık Sitesi.

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba Siteyi 6 Mart Cumartesi Günü Saat 20.00 Gibi Açtım. Askere gideceğim için siteyi satmak zorundayım.Ve sitede çok emeğim var türkçe çeviri ve ingilizçe çeviri adına olsun edit adına olsun.

Siteye günlük 1000 + Üye geliyor.

Günlük 2000 + değişken online kişi.

Günlük 5000 + Misafir.

Siteye hi bir şekilde db atılmadı ve botta yoktur.Alacak kişi bunu görecektir.

Sitenin domaini harika olduğunu düşünüyorum. http://www.finderface.com

Bugünkü Alexa sıralaması : http://www.alexa.com/search?q=finderface.com&r=home_home&p=bigtop

12 MART saat 18.00'dan sonra siteye '' Google Analytics '' koydum ve 18.00'dan saat 24.00' a kadar ki olan tekil hit 3.640'dır. Aşağıdaki resimdede gördüğünüz gibi.

2j17ofd.jpg

13 MART tekil hit screen'ini 6.025 tekil hit.

2qu3yid.jpg

14 MART tekil hit screen'i tekil hit düşmüştür.Nedeni 1 saat kapalı kaldı site.

287jjo3.jpg

Siteden hemen çıkma oranının %60 olmasının nedeni ise oyun ve chat gibi siteye bağlayıcı pluginlerin olmaması.Alan kişi siteye oyun ve chat ekleyebilir hit ve online kişi sayısını katlayabilir.

İlgilenen kişiler '' PM atabilir yada [email protected] '' ile iletişime geçebilirler. İyi Günler.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bir şey sorucam 1 hafta gibi kısa sürede günlük 4K hiti nasıl başardınız? günlük 4K hiti olan bir sitenin Alexası 2.5milyon olamaz.

Benim sitelerimden birisi 1 aylık günlük 1K tekil hit alırken, alexası 500lerde , Diğer sitem 2.5aylık 200-300 arası hit alırken alexası 700lerde.

merakımdan soruyorum. Hazır askere de gidiyorsunuz 1 haftada 4K hit yapmayı bizlede paylaşırsanız iyi olur :)

Lee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı olsun fiyat belirtilmemiş kaça satıldı yada alındı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi