İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Askeri Haber Sitesi

huseyinb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM
Site için istenen fiyat: 1000 TL
Sitenin aylık getirisi: -
Domain kayıt tarihi: 2001
Kategori, sitenin içeriği nedir: Haber
Günlük hit sayısı: http://postimg.org/image/nuvo3x55h/
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 15 yaşında
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik satılık
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır

Not: Site ilk kurulduğunda kötü bir şekilde meşhur olmuş, yüksek ziyaretçi çekmiş ve kapatılmış. Daha sonra ben domaini başka bir forumdan bir arkadaştan satın aldım ancak ilgilenemediğim için değerlendiremedim. Arama motorlarında site ismini aratarak yerli ve yabancı önemli kaynaklarda yer aldığını görebilirsiniz.

omeryaka

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ya ya ne demessin, milleti kek mi zannediyorsunuz siz ya onayla gitsin 10 tl onayla gitsin 50 tl. internete giresi gelmiyor sizin gibi sahtekarlar yüzünden. daha geçen ay 500 tl fatura ödedim senin gibilerin yüzünden

omeryaka

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ne saçmalayağım oraya koyduğun link nerde açılıyor ne haber sitesi

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 19:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

Madem site satıyorsun sattığın sitenin adresini niye koymuyon oraya, koy site adresini bakalım inceleyelim kafamıza yatarsa dönüş saglayalım, ecnebilerin yaptıkları siteleri kullanmaya ne kadar meraklısınız, kendi sitende istatik fotoğrafı yükleyecek sayfan mı yok bu ne biçim saçmalık

ism6868

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ulan sanki sitesini yiyecez linkini koymuyo adresini yazmiyo. Ne isin var burada . Sen pazardan elmayi gormedenmi aliyorsun ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

huseyinb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ya ne demessin, milleti kek mi zannediyorsunuz siz ya onayla gitsin 10 tl onayla gitsin 50 tl. internete giresi gelmiyor sizin gibi sahtekarlar yüzünden. daha geçen ay 500 tl fatura ödedim senin gibilerin yüzünden

Ne saçmalayağım oraya koyduğun link nerde açılıyor ne haber sitesi

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 19:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

Madem site satıyorsun sattığın sitenin adresini niye koymuyon oraya, koy site adresini bakalım inceleyelim kafamıza yatarsa dönüş saglayalım, ecnebilerin yaptıkları siteleri kullanmaya ne kadar meraklısınız, kendi sitende istatik fotoğrafı yükleyecek sayfan mı yok bu ne biçim saçmalık

Link vardı zaten önceki terbiyesizce yorumundan sonra kaldırdım. Ayrıca sahtekar senin babandır! Link koyduğum site upload sitesi ve benimle alakası yok ama internette iki karı kız görünce telefonunu girecek kadar geri zekalıysan senin gibilerin dolandırılması normal. Daha interneti kullanmayı bilmiyorsun ama site almak istiyorsun!

Ulan sanki sitesini yiyecez linkini koymuyo adresini yazmiyo. Ne isin var burada . Sen pazardan elmayi gormedenmi aliyorsun ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link vardı zaten diğer arkadaşın yorumundan sonra kaldırdım. Önce Türkçe yazmayı öğren ulanlı mulanlı konuşma sonra öt.

Yıllar önce burası kaliteli bir platformdu ve düzgün adamlar vardı. Şimdi ayak takımının doluştuğunu görmek üzücü.

omeryaka

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Terbiyesiz sensin news kayıtlı siteyi 1000 tl ye satıyorum diye konu açmışsın sen çocuk mu kandırıyon sende de nevs kayıtlı site varsa hadi bakalım ben o siteye 1000 tl. Degil 2000 tl. Verecegim koy site linkini ama yalancısın sende öyle bi site yok yok yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5