İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Satılık Askeri Malzemeler

TurQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
botdan almak isterdim ama yurtdisindayim , sen bana sakla bitanesini 10.06.2011 türkiye gelince alayim :peh:

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
En dandik ayakkabılar 30-40 TL satılıyor çarşıda pazarda. Bu botlar çok kalitelidir, bilen bilir. Kalacağını sanmıyorum ama kalırsa gelince alırsınız. :)

LGDream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu botun aynısını 4 sene giydim. Kaliteden şüpheniz olmasın 1 damla kar, yağmur vs geçirmiyor. Durumumu ayarlayabilirsem 1 çift bot almayı düşünüyorum.

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
elden istanbuldan alma ihtimali varmıdır. bot lazım bana ava giderken lazım oluyor.

elensis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resimdeki yazlık bot kenarları bezli yakupoğlunun kışlık botları var çok kalitelidir su kar soğuk felan geçirmez sivildeki markalı ancak bir işe yaramayan botlarla karıştırmayın ama şöyle bir durum var çok serttirler bu yüzden tavsiyem botu aldığınızda ıslatarak iyice ezmeniz ve dövmenizdir. Askerde bot yeni alındığı zaman koğuştaki en şişman adam bulunur botun üstünde tepinmesi sağlanır yoksa o botlar adamın ayağını mahveder. :D

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
resimdeki yazlık bot kenarları bezli yakupoğlunun kışlık botları var çok kalitelidir su kar soğuk felan geçirmez sivildeki markalı ancak bir işe yaramayan botlarla karıştırmayın ama şöyle bir durum var çok serttirler bu yüzden tavsiyem botu aldığınızda ıslatarak iyice ezmeniz ve dövmenizdir. Askerde bot yeni alındığı zaman koğuştaki en şişman adam bulunur botun üstünde tepinmesi sağlanır yoksa o botlar adamın ayağını mahveder. :D

evet bu çok doğru :) botların yumuşaması için land rover'ın altına atan çılgın üst devreler görmüştük zamanında...

Arkadaşlar yukarda ilanda bahsettiğim hiçbirşey kalmadı hepsini bir arkadaş aracılığıyla sattım. Ürünlerin satışı daha sonra yine devam edecek...

Tşkler

dknforst

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok Artık.

Siz bunun suçunu bilmiyorsunuz sanırım. Hem size, hem bunu sattıran siteye.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Yok Artık.

Yasadışı bir satış mı var burda acaba? Yakupoğlu, Yeşil Kundura ve Örsel ayakkabı markalarıdır ve biz burda ayakkabılarını satıyoruz. Google arama motorundan askeri malzeme diye arama yaparsanız onlarca site askeri malzeme satışı yapmaktadır ve askeri malzeme satılan dükkanlar TSKdan herhangi bir izin veya belge almamaktadır. Biraz araştırarak ve bilgi edinerek yorum yaparsanız sevinirim...

Saygılar

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Yok Artık.

Ben askerliğimi Ankara'da yaptım ve Ankara'da Tandoğan'a gittin mi adım attığın yerde askeri malzeme satan yerler görebilirsiniz, yani askeri malzeme satışında herhangi bir sıkıntı yoktur,

Bu arada bot fiyatları gerçektende çok uygun, konuyu açan arkadaşa hayırlı satışlar dilerim :)

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Ben askerliğimi Ankara'da yaptım ve Ankara'da Tandoğan'a gittin mi adım attığın yerde askeri malzeme satan yerler görebilirsiniz, yani askeri malzeme satışında herhangi bir sıkıntı yoktur,

Bu arada bot fiyatları gerçektende çok uygun, konuyu açan arkadaşa hayırlı satışlar dilerim :)

Söylemeye çalıştığım buydu benimde. :)

İyi dilekleriniz için teşekkürler, bot kalmadı, satıldı hepsi.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşlar merhaba. Konu günceldir. Son 4 adet bot mevcut.

ÖRSEL ve ÖZKAN marka botlar var elimde.

43-44-45 Numaraları mevcuttur. Bu fiyata kolay kolay bulamazsınız bir daha. 50 TL'den veriyorum... Beni uğraştırmadan 4ünü birden alana 1ini hediye edeceğim. Yani 4ünü 150TL'ye vereceğim. Ürünler Mersin'dedir. Elden görüp almak isteyenler görebilir. Ürünler sıfırdır ve kutularındadır. Son 4 ürün bilginiz olsun....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi