İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Aylık 120 - 130$ Gelirli Site

eemmrraahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: pm ile isteyin
Site için istenen fiyat : Açık Arttırma Başlangıç Fiyatı 350.
En Düşük Arttırma 20 Ytl
Hemen Al: 500 Ytl
Açık arttırma Bitiş 20 Nisan 2008 Saat. 24.00
Sitenin aylık getirisi: Günlük 3-4 $ (3'ün altına düşmez)
Sitenin açılış tarihi: 2,5 Ay Oldu
Kategori, sitenin içeriği nedir: Yarışma Programları sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: Google analitik (Son zamanlarda Analitikte sorun var) 1k tekil in altına düşmedi düşmezde. (%90 Google)
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2 Yıllık Domain Pr si 0 Temiz Yerlerden Baclink Kastım Pm de belirtirim yerleri. Az ve Öz Baclink
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahil midir: 2 Aylık.
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet (drupal)
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok (1 Tane sorun vardı çarkıfelekle ilgili düzelttim)
Siteyi Öylesine açtım ama güzel tuttu. Hiç zorlamadım siteyi kendi haline bıraktım. Sadece Numara bırakanları sansürledim. yorumlara ilgi büyük bu aralar kullanıcılarda özgün yazılar yazmaya başladı
Siteyi ilk açtığımda mizah eklemiştim özgün olmayan onlar var sadece.
10 000+ üyesi vardır ve hepsi Gerçektir ARada sahte mailler çıksada 200 ü geçmez (mail gönderimlerinde farkediyorum)
Siteyi toplu mail ile güncel tutarsanız hitiniz baya artar. (Sen neden yapmadın dersen hostla sorunlar yaşadım)
Site tüm yarışma programları aramalarında en üsttedir bir tanesi hariç onunda domainli sitesi var.
şansabak başvuru - Google'da Ara
şansabak tv - Google'da Ara
şansabak kayıt - Google'da Ara
varmısın yokmusun kayıt - Google'da Ara (2. sırada değişik aramalarında 1. sırada. yarışmak istiyorum vs şeylerde. programın kendi siteleri yığınla olmasına rağmen)
düello başvuru - Google'da Ara (bunda düello hariç her türlü aramada ben çıkıyorum program rağbet görmüyo napiim :) )
çarkıfelek başvuru formu - Google'da Ara
şans yolu başvuru formu - Google'da Ara
kim 1 milyon ister başvuru formu - Google'da Ara (SAdece bunda aşağılardayım yığınla sitesi var çünkü)
Diğerleri varsa onlardada arama yapın çıkarım üstte ;)
farlı aramalarıda deneyebilirsiniz
Siteye Günlük En kötü 100 kişi üye olmakta. Seo Meta felan herşeyi hazır Özel sayfaların Metaları değişiktir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5