İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Bakımdayız İndexi 5 TL

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sattığım fiyat bi en Ucuz Sigara Fiyatında dostum

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki tarafta haklı :)

marez indirmeye alışmışız. Bedelini ödeyip bir şey almak zor geliyor artık.

ya hani alınırsa ben geliştirmeye açık olurum tasarımı uygulamayı geliştiririm ama paylaşırsam gelişmez alır herkes kullanır sonra belli süre sonra çöpe gider

JoviaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Parayla satın alıcak kımse bulucagını sanmıyorum 5 dk da aynısı yapıcak cok kısı vardır kanımca ;)

Ekleme: istersen bunun aynısı atayım sana :) 2 dk cekılıcek bırsey bunu bu sekılde deil de resım olarak koyarsan daha ıyı olur bu işlerden bıraz cık anlayan bırısı bu bakımdayız ı cekebılır

mixmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok beğendim. Ellerinize sağlık. Bir projem için bir tane lazım olacak. Size ulaşacağım.

burdayım hocam istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

Parayla satın alıcak kımse bulucagını sanmıyorum 5 dk da aynısı yapıcak cok kısı vardır kanımca ;)

Ekleme: istersen bunun aynısı atayım sana :) 2 dk cekılıcek bırsey bunu bu sekılde deil de resım olarak koyarsan daha ıyı olur bu işlerden bıraz cık anlayan bırısı bu bakımdayız ı cekebılır

Onla İlgili Önlemleri Aldım Hocam =) Eğer 5 Dk 'da aynısını yapabiliyosanız yapın paylaşın =)

rohat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 TL'ye size php-mysql bağlantılı bakımdayız yapayım istediğiniz şekil yaparım hemde paneli :D :D ....

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bune be ? Yapacaksan git yap sat.Adamın konusunu baltalıyorsunuz.Çok fazla olmaya başladı bunlar.

Aynen öle ben 100 milyarada satsam. Can istediği alan olursa olur. Sen 1 kuruşada yapsan adam gidip benimkini alır sizlerene ne ?
Ata350 adlı hocam çok doğru söylüyor. Aynısını sen 10 kuruşa sat bense 10 milyara ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi