İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Burçlar Sitesi

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Burctr.org
Alexa 136.310
Google Pagerank 4
Günlük Tekil Hit 600-800
Google İndexli sayfası 1580
Ziyaretçilerin Çoğu Bayan Ziyaretçilerden oluşuyor.
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok
Hosting dahilmidir: İstendiği taktirde 2 Ay ucret vermeden aynı hostta bulunabilir.
Açılış Tarihi 3-4 Ay kadar olmuştur.
Site suan oldugu gıbı komple verıelcektır.
Site hakkında görüşler Ziyaretçi Defterinde yazmaktadır. Aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz yorumları.
http://www.burctr.org/?p=94#comments

Oldukça seviyeli Kaliteli ve başarılı bir sitedir. Şuan çalışıyorum işlerim dolayısıyla İnternet ile ilgilenemiyorum ve bu ara sıkışığım paraya ihtiyacım var. Alacak olan banada bir nevi yardım etmiş olacak.
Backlink Dağılımlarıda oldukça iyidir.

Site için ücret minimum 200 YTL dir. İlgililer one göre teklifte bulunurlarsa sevinirim.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
slm,
bu burçlar her gün değişiyormu? değişiyorsa kaynağı nasıl temin ediyorsun, bir yerlerden auto mu çekiyorsun? yoksa kendin gazetelerden falan mı giriyorsun.
bu konuda bilgi verirsen ve konuyu uzatmadan, tamam sattım diyorsan sana 250 YTL yi hemen göndereyim

edit: kafa kalmadı bu aralar, bu mesajın sana ö.m olarak gitmesi gerekiyordu :S

Burctr.org
Alexa 136.310
Google Pagerank 4
Günlük Tekil Hit 600-800
Google İndexli sayfası 1580
Ziyaretçilerin Çoğu Bayan Ziyaretçilerden oluşuyor.
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok
Hosting dahilmidir: İstendiği taktirde 2 Ay ucret vermeden aynı hostta bulunabilir.
Açılış Tarihi 3-4 Ay kadar olmuştur.
Site suan oldugu gıbı komple verıelcektır.
Site hakkında görüşler Ziyaretçi Defterinde yazmaktadır. Aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz yorumları.
http://www.burctr.org/?p=94#comments

Oldukça seviyeli Kaliteli ve başarılı bir sitedir. Şuan çalışıyorum işlerim dolayısıyla İnternet ile ilgilenemiyorum ve bu ara sıkışığım paraya ihtiyacım var. Alacak olan banada bir nevi yardım etmiş olacak.
Backlink Dağılımlarıda oldukça iyidir.

Site için ücret minimum 200 YTL dir. İlgililer one göre teklifte bulunurlarsa sevinirim.

M

maiL

Misafir
vay be wp olmasına rağmen kaçırılmayacak teklif geldi. hayırlı satışlar.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site satılmıştır ilginenlere Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5