İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SATILIK DELL MARKA SUNUCU

YaTCinG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DELL 450 MARKA 1 ADET SUNUCUYU 2 SENEDİR WEB SERVER OLARAK KULLANIYORUM WEB SERVERDAN ÖNCE OYUN SUNUCUSU OLARAKTA KULLANDIM .PERFORMANS BAKIMINDA ÖZELLİKLE WEB İŞİ YAPACAK ARKADAŞLARA ÖNERİRİM.BUGÜNE KADAR BENİ HİÇ YARI YOLDA BIRAKMADI.ŞUANDA HALEN ÜZERİNDE CENTOS KURULU VE WEB SERVER OLARAK KULLANMAKTAYIM.YENİ BİR MAKİNA ALACAĞIM İÇİN BUNU SATMAYA KARAR VERDİM.MAKİNANIN HDD DIŞINDAKİ TÜM PARÇALARI ORJİNALDİR.HDD 3 AY ÖNCE YÜKSELTME AMAÇLI DEĞİŞTİRDİM.TAMAMEN DELL MARKA OLUP BOARD VE İŞLEMCİLERİ KENDİNE AİTTİR.

MAKİNA HALEN KULLANIMDA OLDUĞU İÇİN VE DATACENTERDA BAĞLI OLDUĞU İÇİN
RESİMLERİNİ KOYAMADIM ONUN YERİNE TEMSİLİ OLARAK MAKİNANIN AYNISININ WEBTEN BULDUĞUM RESİMLERİNİ KOYDUM.KASASI BİRAZ KULLANIMDAN DOLAYI HASARLI VE YIPRANDI AMA ÖNEMLİ BİR PROBLEMİ YOK.KASA ARABA KAPUTU ŞEKLİNDE AÇILMAKTADIR.

ÖZELLİKLERİ

2 ADET P4 XEON 2,4 İŞLEMCİ VAR ÜZERİNDE

2 GB DDR RAM 4*256 (4 ADET SLOT VAR ÜZERİNDE 4GB KADAR YÜKSELTİLEBİLİR)

200 GB SAMSUNG HDD

Integrated 10/100/1000 Network Card

DVD RW COMBO DVDROM

NVIDIA FX550 128MB EKRAN KARTI

Microsoft Windows XP Professional LİSANSI

TAHMİNİ KİLOSU 20 CİVARI DAHA FAZLADA OLABİLİR.

FİYATI 1300 YTL'DİR

snackers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ Bilgilendirme,

Bu makine sunucu değil "workstation" dur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5