İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Dizi Sitesi - Lugesoft Lisanslı Hitli

leons

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Site adı : Pm isteyin
Site Tarihi : 2010-Feb-10
İstenilen Fiyat : 500 Tl
Hit : 200-300 Fakat Daha önceden sürekli içerik atıp, 2-3 siteden backlink aldığımda hiti 3.5 k olmuştur. Alan arkadaş bunu bu şekilde tekrar yükseltebilir.
Lisans : Lugesoft 250 Tl Lisansı. Lisansı üsteki fiyatla veriyorum extradan lisans için 250 tl almıyacağım.

Database ve Ftp Dosyalarını Sorunsuz iade edip kuracağım.

Yapı kredi, iş bankası, ziraat bankası ile ödemeler kabul edilir. Ödemeyi peşin istiyorum. Sorun çıkabiliyor. Güvenli alışveriş olsun isteyenler için elden ödemede olabilir.

Önemli : Siteyi alan arkadaşa nasıl hitlendirebileceğini söyleyeceğim, Zaten hitli bunun tarzında 2-3 sitem vardır. Domain ismi jeneriktir.

leons

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şenol Onur Ocak - Diziizle.com.tr sahibi sana pm yok ;)

s.onurocak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kim arkadasım benim adım o degil onur ocak dogru ama şenolu yanlıs pm de gonderme sen bilirsin ama ben yalan soylemem o kişi ben degilim

leons

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler iyi günler size başka kişiler pm isteyebilir, Satılmasada sorun değildir.

Kreatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç bir diyalog - hayırlı satışlar hite göre fiyat çok fazla değilmi acaba?

leons

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitin nasıl tekrar normal haline getirilebileceğini söyleyeceğim bu yüzden fiyat normal, pm atamadım mesaj sayım az, siz msn gönderin oradan vereyim adresi

ozanozanozan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm alabilrmiyim dediklerin iyi hoş.. domain ismini merak ettim.. mail adresini verebilrsen konuşur anlaşırız.. acil!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi