İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Dizi Sitesi

Kreatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edit : satış sona erdi (kimseler olmadıgı için ...)

Kreatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba tema wp dir ve kendıme özgun yaptırdım şuan benden hariç kımse kullanmıyor bu temayı

E

Erturk

Misafir
merhaba tema wp dir ve kendıme özgun yaptırdım şuan benden hariç kımse kullanmıyor bu temayı

mavidizi teması lugesoft sanırım.

Bu temanın yapımcısı benim arkadaşlar!

www.mavidizi.com sitesinin altında YUREGIM diye imzamıda görebilirsiniz. Neredeyse birebir aynı olduğu için sormak istedim. Amacım satış baltalamak değil fakat size ait olmayan (En azından konsept olarak) birşeyi sizinmiş gibi göstermeniz hiç hoş değil.

ShekiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

www.mavidizi.com sitesinin altında YUREGIM diye imzamıda görebilirsiniz. Neredeyse birebir aynı olduğu için sormak istedim. Amacım satış baltalamak değil fakat size ait olmayan (En azından konsept olarak) birşeyi sizinmiş gibi göstermeniz hiç hoş değil.

ßeni neden eleştirdiniz anlamadım ben zaten sizin temanız oldugundan dolayı uyardım okursanız anlıcaksınız. kolay gelsn.

Kreatur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Merhaba tema benzeyebilir dimi ? lisans olarakmı aldınız? wp de insanlar milyonlarca tema kullanmıyormu ? dizi siteleri hemen hemen bir birine benzemiyormu ? ama biryerden imaj çalarak kod çalarak yapılmadı bu tema tasarımla yapıldı ! ayrıca telif hakkınız varsa bu tema için ilgili yerlere başvurun gereken yapılır ceza alırsam ceza alırım kaldırmam gerekirse kaldırırım fakat wp temalarını komple engelleyin ozaman!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5