İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Dmoz Kayıtlı Kadınlara Özel Subdomainli Güncel Blog

viyaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Öncelikle site oldukça kalitelidir. Kadın domainine içerikle botla girilmiştir ve yaklaşık günlük 1k hiti vardır.
Genel domain tüm içerikler özgündür. Günlük ortalama 100 150 hiti vardır.
Siteye başlarken oldukça özenli titiz başlamıştım. Wordpress olmasına rağmen çok iyi bir optimizasyon çalışması yaptım. Alta ekleyeceğim açılış hızını ve site adresini incelediğinizde göreceksiniz.
Sitede girilen konular saniyeler içerisinde index alır onunla ilgili de resim ekleyeceğim.
Satma nedenim ise öncelikle bir türlü adsense hesabı alamamam. Alternatif gelir kaynağıda bulunmadığından dolayı adımsoyadım.blogspot adresimden günlük karalamaya bişeyler yazıyorum o kadar.
2. Sebep ise iş yoğunluğum. Sertifikalı adwords uzmanıyım, gerek çalıştığım e-ticaret firmasının yoğunluğu gerekse freelance yönetimini yaptığım hesapların artışı iyice kafamı kaldıramıyacak bir hal aldırdı :)
Sitenin domaini 16 mart 2015e kadar kayıtlıdır.

brtu-2cceaewsxh.jpg

9065incip9490838.jpg

8696inciq2433164.jpg

Site Adı: Pm ile isteyiniz.
Site için istenen fiyat:500 TL
Sitenin aylık getirisi: Ölçümelemdim ama adsense hesabı olan arkadaşlar kestirebilir ortalamasını...
Sitenin içeriği: Ana domain Android, teknoloji ve güncel blog. Subdomain: kadın içerikli.
Sitenin hiti (günlük ):1000 - 1200 arasında. 1595 i gördüğü olmuştu hitler stabil kalıyor neredeyse hergün dalgalanma %5 10 değişir günlük ilgilenildiği takdirde.
Domainin yaşı ve PR değeri: Domain 6 aylıktır + 1.5 yıl kayıtlıdır. PR 0'dır ama güncellemede artacağı kuşkusuzdur. DMOZ kayıtlıdır.
Domainin kayıtlı olduğu yer: Natro
Banlı olduğu sponsor var mı:Hayır
Hosting dahil mi: 1 Ay idare edilebilir
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:Evet
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb.:Hayır

Site adresi ve özel bilgi istekleriniz için pm atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5