İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Domain Paketi

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mp3fuari.be
muzikekibi.be
mp3sokagi.be
jetaudio.be
abdullahocalan.be
turkistan.be
odanesi.be
sessiz.be
yawas.be

nbalive.be

Bildiğiniz gibi .be ler bedavaydı.Bende bunları kaptım.Özellikle eğik yazılanların güzel olduğunu düşünüyorum.Paypal hesabına ucuz fiyata bırakmayı düşünüyorum.Ama tabi ki paypalımı aktif edince :( İsteyen ve paypalında parası olan olursa lütfen düşüncesini yazsın.Çok yüksek fiyat istemiyorum ama eğer rağbet olursa açık artırma olursa sevinirim.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba;

domainler'e alici olacağini zannetmiyorum cunku jenerik hic bir domain iclerinde yok ve hala .be ucretsiz senden alicağina oradan alabilir, ve yakinda .be domainler ucrerli oluyor 30 $ verilicekmis buda ayri bir konu iyi calismalar , umdugun gibi cikar insallah

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yok zaten o bakımdan hile yapmak amacım değil.Bunları kaptım diyip isteyen var mı diyorum.Kim bilir Abdullah Öcelan hakkında güzel bir site yapılabilir.. :), veya nbalive oyunu ile ilgilenenler filan Aynı domainler 1 yıl içinde alınamayacağı için ekledim isteyen olursa kendisi de www.combell.com/actie , www.registerfly.com veya www.nucleus.be dan sorunsuz bir şekilde alabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5