İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık domaın pr2

andrea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde bulunan pr2 www.askmisali.com domaini satılıktır

satış açık arttırma usulu yapılacaktır

başlangıç olarak 0.50 kuruştan acıyorum arttırımlarınızı 5 liradan devam ettiriniz

hemen al 400 lira

acık arttırma 7 gün sonra saat 18, 55 te sona erecektir

Msn den görüşmek için [email protected]

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
0.50 den açıpta 5 liradan nasıl devam ediyoruz anlamadım. şablona göre düzenlersen sevinirim. ilk teklif benden olsun 5,5ytl

andrea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu güncel arkadaşlar site 3 yıllık site aşk kelimelerınde ıyı yerlere gelmişti pr 4 den düştü

D3LpHi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne güsel tesadüf bu domain bizimdi bir aralar :) uygun bi fiyata verirsen alırım... msn ekliyorum

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet güzel tesadüf bu domaini size devretmiştim. Şimdi hiç tanımadığım bir insan satışa çıkarmış çok enteresan bir durum.

D3LpHi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaın calınmış sanırım pcqo bende geri alıyım dedim anısı büyük... domainin

PcQoPaT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain bende kaldı :)

Dikkat et dolandırılma domain çalan insandan herşey beklenir. Ama alabilirsen domain güzel. Zamanında çok emek harcadık arkadaşlarla. Kısa zamanda iyi yerlere gelebilecek domain. "aşk" titlesinde 1. sayfa 1. sıraya çıkmışlığı vardır.

D3LpHi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla domain benimdi hemen al fıyatının az altına anlaştık :) adam yok piyasada msn de yazıyom yazıyom :) cevap vermiyo sanırım çok meşgul

bu arada domain 4 yıldır bizdeydi isim tescil hesabını heklemişler...

2.defadır aynı olay geliyo başımıza sohbet65.com sohbetnaz.net pcqopat.org mp3deposu.net bunlarında isim tescil hesabını çaldırmıştık bir aralar
bu defada askmisali.com sohbetim.biz ve sistem medikal.comu barındırdığımız hesab çalınmış...

andrea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alıcı olan msn eklesin d3lphi seninle konuşmuştuk hastayım kaçtır nete girmedim en uygun fiyatı verene vereceğim

[email protected]

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainin sahipleri hepsi buluşmuş bir etkinlik yaparsınız :D domain son teklif kaç oldu. takip edemedik. 10 ytl diyelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5