İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik Domain

N

nsbil

Misafir
Merhabalar.

Elimizde olan domainler'den bazilarini satmak istiyoruz.

- keyifli.net
- kereviz.net
- esmer.net

Fiyatlar cuzi rakamlar olacaktir. iletisim icin mail/msn : [email protected]

SAYGILARIMLA

D

domainturk

Misafir
nsbil' Alıntı:
Merhabalar.

- keyifli.net
- kereviz.net
- esmer.net

SAYGILARIMLA

Merhaba,

Kereviz.net i ben sana hediye oLarak vermistim sat diye diiL...
Madem SatIcaktIn benden neden site kurucam diye istedin..?
Paraya ihtiyacIn vardIysa domain yerine para isteseydin onuda verirdim..

G

guajira

Misafir
domainturk' Alıntı:
Merhaba,

Kereviz.net i ben sana hediye oLarak vermistim sat diye diiL...
Madem SatIcaktIn benden neden site kurucam diye istedin..?
Paraya ihtiyacIn vardIysa domain yerine para isteseydin onuda verirdim..

Hocam fena tongaya gelmişsin. Yeni topic açmıştım Boşta Domaini Olanlar! diye. oraya bir göz at istersen. Her site kuracağım diyene de domain verme. Geçmiş olsun.

D

domainturk

Misafir
onemLi diiL sonucta kaybettigim bisey yok..6$dan baska ama karsi taraf insanLIgInI...

N

nsbil

Misafir
.

bosa yalanlamalar yanlis seyler yorum yok alistik artik kotu yorumlamalara taslamalara herkez isine baksin bence beyler. bosa konusmamak lazim. bazen sorun cikartabiliyor konusmalar. dikkat etmek lazim bence.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu kereviz.net domaininin daha önceden kereviz.comun sahibinde olduğunu biliyordum. Satmayıp da sana site yapman için vermişse ve sen bu domaini satıyorsan bence etik olarak çok yanlış bir şey yapıyorsun..

D

domainturk

Misafir
nsbil' Alıntı:
bosa yalanlamalar yanlis seyler yorum yok alistik artik kotu yorumlamalara taslamalara herkez isine baksin bence beyler. bosa konusmamak lazim. bazen sorun cikartabiliyor konusmalar. dikkat etmek lazim bence.

Demek Herseyi inkar ediyorsun..Peki BakaLim Msn LogLarInI buradan yayInLayInca ne diyeceksin..Gerci sen onada 1 care bulursun...

G

guajira

Misafir
nsbil' Alıntı:
Merhabalar.

- keyifli.net
- kereviz.net
- esmer.net

SAYGILARIMLA
Bu ilk mesajın
nsbil' Alıntı:
satilmiyor o domain msn e gelip soranlarda bilir.
bu da diğeri.

Madem satılık değil baştan niye satılık yazdın? yok satmaktan vazgeçtiysen mesajlar da neden düzeltme yapmadın. Bi de doğru yorum yapan kişileri sana haksızlık yapmakla suçladın. madem satmayacaktın "boşta domaini olanlar" konusuna gelip domaini değerlendirmek istediğini söyleyebilirdin.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
nsbil' Alıntı:
Pardon. Neye dikkat etmek lazım ?
Sen zaten bunu yazmak ile domainturk'u doğrulamıs oluyorsun. Yorum yok'mus. Alısmısmıs taslamalara felan. Gercekten yaptıgınız cok ayıp birsey..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5