İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SATILIK Domainler. Jenerik, 3 Karakter, 4 Harf, 4 Rakam, Sektorel vs...

kaantongelci

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
konu ile alakası yok ama ben bundan sonra domainlerimi ok.net'ten almayı düşünüyorum. siz albayrak.org'u tescil ettirdiğinize göre az çok bir bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Sizce güvenebilir miyim? Domainleriniz çok güzel ama beğendiklerim hep pahalı. İnşallah satarsınız.

Domain Usta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konu ile alakası yok ama ben bundan sonra domainlerimi ok.net'ten almayı düşünüyorum. siz albayrak.org'u tescil ettirdiğinize göre az çok bir bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Sizce güvenebilir miyim? Domainleriniz çok güzel ama beğendiklerim hep pahalı. İnşallah satarsınız.

Ben ok.net ile mecburi olarak calistim. Cunku satin aldigim domain orada kayitli idi ve 60 gunden once transfer yapilamiyor uluslararasi domain kurallarina gore.

Bana sorarsaniz uzak durun derim. Benim tercihim IHS.com.tr

Domainlerin fiyatlari gayet uygundur. Bu fiyatlari daha sonra bulmaniz imkansiz gibi...

Cok uygun fiyatlardan satis devam etmektedir. Kacirmayin derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi