İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Domainler

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha birkaçtanesi güzel ama 500 dolar biraz uçuk bir fiyat değilmi?

Z

zeynelkoc

Misafir
Türkiye şartlarında yüksek rakamlar

fakat iyi bir iş yapmayı düşünüyorsanız en onemli etkenlerden biri de domaindir

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uçmuş dediğiniz fiyatlardan
turknoloji.com/net e 100$
e-muzik.com a 100$
e-reklam.net e 150 $ teklifler gelmiş ve kabul edilmemiştir.

özellikle e-reklam.biz e-muzzik.com gibi domainler bile doluyken bence cokda pahalı bir fiyat değil beklemedeyim birgün kesin birine lazım olur bu domainler ;)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bahsettiginiz domainlerin dolu olması pek onemsenmiyor ne yazıkki..
Çok basit bir örnek vereyim.. :
http://www.xtdnet.nl/paul/spam/2001/468.html
Adresinde Ctrl + F Yapın. Domainpower yazın.
domainpower.com $13,000
Yazısı ile karsılasacaksınız.
Domainpower.net de bana ait. Domain Boştaydı bende aldım. Daha önce kayıt edilmis ama kayıttan düsmüs. Şimdi ben Bu domain .Net diye 13,000 $ degilde 5,000 $ desem Turkiye'de bana gülerler..
Turkiye sartlari icin durum böyle..
Ama Yurtdisinda olsa farkli oluyor. Dolayısıyla Domain isimleri Turkiye'ye göre oldugu icin domainlerin o kadar para edecegini zannetmiyorum.
Tabiki sizin goruslerinize'de saygım var. Ancak kişisel görüsüm budur..
Örnegin bir arkadasım Turknokta.com domainini 100 $ 'a satıyor. Ve Ben alacak olsam 50 $'a da alabilirim.. Bahsettiginiz domainlere , bahsettiğiniz fiyatları vermektense; Turknokta.com domainini almak sizce daha uygun olmazmı ?

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tartışmaya gerek yok domainlere dediğim fiyatlardan alıcı hazır zaten ama tok satıcıyım bu fiyatlara vermem çünkü bana göre iyi domainler.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem alıcı var neden gelip bu foruma bu konuyu açıyosun ve laf dalaşına sokuyosun insanları. Eğer böyle yaparsan yarın başka bir topic açtığın zaman şahsen ben asla cevap yazmam. Umrumdamı falan deme sadece biraz saygı gösterip sana fikir verenlere ayıp ettiğinin farkında ol diye yazıyorum bu yazıyı. Umarım hatanı anlarsın.

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bir fiyat yazdım alıcı olanlar teklifini versin iyi veya kötü az veya çok ama bu uçmuş bu kaçmış vss gibi yorumlarada elbette cevap yazacağım. Sadece almak olan istiyen veya teklif verecek olan yazsın belki 500 $ veremez 300 $ verir belki 50 $ verir o ayrı pazarlığı yapılır ama 2-3 tanesi gerçekten iyi domainler ve bekletebilirim değerini bulana kadar.

Bu arada alıcıların verdiği fiyatları beğenmediğim için bu foruma yazdım zaten belki daha yüksek fiyatlara alıcı çıkar diye.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mavionline' Alıntı:
Tartışmaya gerek yok domainlere dediğim fiyatlardan alıcı hazır zaten ama tok satıcıyım bu fiyatlara vermem çünkü bana göre iyi domainler.

Bir dediğin diğerini tutmuyor ama. Alıcı buldum yazdığım fiyata diyorsun madem buldun neden yazdın diyorum daha iyi fiyat verirler belki diyosun peki 500 dolar yazmışsın adam sana 600 veriyim mi dicek? 500 e buldum diyosun ki bulduysan neden buraya başlık açıyorsun. neyse umarım umduğunu bulursun.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mavionline' Alıntı:
Arkadaşımız burda kelime hatasi yapmiş sanırım dediğiniz yazicağina dediğim yazmiş siz o yüzden yanliş anliyorsunuz...

Mavionline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mavionline' Alıntı:
Uçmuş dediğiniz fiyatlardan
turknoloji.com/net e 100$
e-muzik.com a 100$
e-reklam.net e 150 $ teklifler gelmiş ve kabul edilmemiştir.

özellikle e-reklam.biz e-muzzik.com gibi domainler bile doluyken bence cokda pahalı bir fiyat değil beklemedeyim birgün kesin birine lazım olur bu domainler ;)

Dediğim derken bu fiyatlara şuan alıcı var. zaten istediğim fiyata alıcı bulsam niye satmıyım yanlış anlaşılma olmuş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5