İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık domainler

DostBiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evt arkadaşlaR istedigim fiyatları veren arkadaşlarla anlaşa biliriz hepside saglam domainlerdiR koyumuhuhabbet.net parkingdedir ama açılacak

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Sevsen.Net iLe TekMuhabbet.Net İçin Ne Kadar istiyorsun ?

DostBiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kapanmıştır tikla.net dost.biz sevsen.net geri çekildi satışları

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geri çekemessin satışları, hemen al fiyatı yazdın ben de hemen al fiyatını verdim, beni ilgilendirmez :) ya arkadaşım şaka mısın sen? ne şablon var ne birşey ondan sonra 10 milyar tl ye satmaya çalışıyorsun domaini ama matematik bilgin zayıf olduğu için 10 ytl = 10 milyar sanıyorsun biz de gördük onu dalgasına fiyat verdik şimdi de satıştan çekmiş :) aman nolur çekme satıştan da alalım 10 milyara domainleri! ya konunun buraya kadar kapatılmaması bile mucize, ben en ufak virgül hatası yaptım mı hemen mod. arkadaşlar doluşur sarı kırmızı kartlarla ama sana helal olsun çaktırmadan arttırmana devam ediyorsun ;)

DostBiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kapanmıştır

konu kapanmıştır domainler satışdan çekilmiştir

DostBiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu kapanmıştır

domainler satışdan çekilmiştir

DostBiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainler satıştan çekilmiştir yanlış konu açılmıştır

kusura bakmayın böle bi yanlış olmasını istemezdim

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 kez üst üste mesaj atmişsin.Kim sana birşey söylediki kusura bakma diyorsun ?
madem satiştan cıkardan neden konuyu horlatiyorsun editleme denen birşey var ayni şeyi neden 2 kez yaziyorsun ?

2-3 bin ytl ye domain satiyorum diyorsun. Önce sen kendin o domainlerin o paraya satilacağina inaniyormusun
mutlaka inanmiyorsundur
resmen milletle oyun oynuyorsunuz. Havami bu cartcurt.net 3bin ytl yokya ?
tamam istediğiniz fiyata satabilirsiniz ama biraz mantikli olmanız gerekir.
En azindan piyasaya bakın satilan diğer domainlere bakın bilgi edinin sonra satiş yapin , bilgi sahibi oLmadan fikir sahibi olmayin bir düşünürün dediği gibi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi