İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Domainsponsor.com hesabı

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap 06-03-2005 tarihinde açılmıştır. Domainsponsor hesabı almak her babayiğitin harcı değildir :) Satış şekli açık artırma olarak yapılacaktır.

Başlangıç tarihi: 21/09/2006
Bitiş tarihi: 24/09/2006 (Saat: 00:00)
Açılış fiyatı: 500$
Min teklif: 10$
Ödeme şekli: Banka Havalesi/Eft, Paypal (Paypal'la yapılan ödemelerde fiyata +%7 eklenicektir.)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki hesabı alan kişi alan adını eklediğinde domainsponsor bunu reddeder ve hesabı dondurursa ne olacak ? Bildiğim kadarıyla domainsponsor her önüne gelen alan adını kabul etmiyor.

NOT: Alacak arkadaşlara: elinizde domainsponsor'a girebilecek alan adı yoksa, boşuna hesabı almayın derim, bu yüzden uygun kişilerin teklif vermesi daha iyi olur diye düşünüyorum.

Araya girdiğim için özür dilerim :)

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki hesabı alan kişi alan adını eklediğinde domainsponsor bunu reddeder ve hesabı dondurursa ne olacak ? Bildiğim kadarıyla domainsponsor her önüne gelen alan adını kabul etmiyor.

NOT: Alacak arkadaşlara: elinizde domainsponsor'a girebilecek alan adı yoksa, boşuna hesabı almayın derim, bu yüzden uygun kişilerin teklif vermesi daha iyi olur diye düşünüyorum.

Araya girdiğim için özür dilerim :)

Bende alan kişinin parası boşa gitsin istemem fakat alan adı onaylanmasa bile hesabın dondurulması gibi bir durum söz konusu değil. Trafiği kaliteli olan arkadaşlar için uygun bir parking sponsoru. Hile yapmak için alıcak olanlar hiç yanaşmasın bile zaten öyle bir şansları yok :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domainsponsor ile calismis biri olarak söylüyorum. Hileye domainsponsor göz yummaz.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Goldkey goldkey nereye kadar bi DS hesabimizda olsun
510$ paypal

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5