İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık DOWNLOAD tasarımı

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee122735-24d4-45c6-9d35-993eb64ce291.jpg

arkadaşlar kendım için çizdigim download tasarımını satıyorum. nakit lazım.

İşbankası eft 40 YTL ücret

max satış 10 .

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
download

merhaba
biraz daha detaylı bilgi verebilirmisin
ayrıca scripti varmı
ve kurulum desteği verecekmisiniz

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tasarımdır. PSD fotosop ürünüdür. Bunu alırsın gider script kodlayan Coderlere kodlatırsın. bu kadar.Script yazan kodcu arkadaşlar verir sana destegi . tasarım sitenin görünümüdür. kodlama ise scripttir. scripti yazan insan 3 dk da kurar verir.

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

o kısım resim olarak aldım yani oraya her türlü geçişli javascript menuyu eklemeniz açısından örnek olarak koydum.

Bu menü her türlü sitede mevcut yani size özel birşey oldugunu düşünmuyorum.Örnek teşkil açısıdan ekledim.

Nasıl kodlayacağınıza boyutları göre değiştirebilirim. O yüzden css yada javascript menuler eklemedim Şu anda psd olarak mevcut.Wordpress temalarından tutun haber sitelerinde bile o tür geçişli menuler bulmak mumkun.İsterseniz haber siteleri gibide ekleyebilirsiniz, istege göre degiştirmek istedim ve coderin işi oldugu için alıcıya göre kesip html olarak verecegim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5