İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık E ticaret sitesi / sempatimoda.com

Aşağıdaki seçenelerden en doğrusu sizce hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

fuum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemi satıyorum. sempatimoda.com
steyi açarken pazar ve ürün takibi yapacak arkadaşım kendine başka bir iş bulup takibi bıraktığından dolayı takip edemiyorum. bu nedenle sitemi satma kararı aldım.
profesyonel open card 5,6 sürümü, türkçe yönetim panelli, çok dil seçenekli, arama motorunda çabuk ön sıralara tırmanan bir site özelliği taşıyan, tüm fonksiyonları çalışır durumda iyi bir E-Ticaret sitesidir. inceleyebilirsiniz. siteden gün içinde yapacağınız gönderiler, alış verişler, başvurular, destek talepleri sahibine direk mail yolu ile de ulaşır durumda. tabi şuan bana ulaşıyor kısacası. ister telefonla arayarak ister siteden destek talebinde bulunarak bana ulaşabilirsiniz. iyi bir domain ve iyi bir site kısacası tüm özellikleri ile. fiyat sabit ve pazalıksızdır. bu siteyi sıfırdan kurdurmaya kalkasanız bu fiyata anca kurduramazsınız zaten. pazarlıksız fiyat 2.000 Tl dır. lütfen sadece ciddi alıcalar irtibat kursun. pazarlık yok, sabit vede iyi bir fiyat domain adına göre...
serdar bayseçkin 0 543 696 65 07 - 0 262 414 85 35
www.sempatimoda.com
[email protected]

güle oynaya işletip, kazanabileceğiniz bir e-Ticaret sitesi, kaçırmayın fırsatı bence. bu domaini birdaha asla bulamassınız.
:tili:tili:tili

fatihank

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3000 tl az . 30 bin tl teklif ediyorum bu muhteşem site için. eğer ciddi satıysan birşekilde mutlaka bul :))))))))))))))))

tili tili tili

fuum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isteyen alır.

3000 tl az . 30 bin tl teklif ediyorum bu muhteşem site için. eğer ciddi satıysan birşekilde mutlaka bul :))))))))))))))))

tili tili tili

Dalga geçmek zorunda diğilsiniz.
Ego tatminine gerek yok bence.
İşine gelen alır. kesin olan domaini bir daha başka yerde bulamayacağınız.
Kaldı ki e ticaret sitelerinin piyasada kaç liraya yapıldığını herkes bilir.
Egolarınızı başka yerde tatmin edin bence. tartışmaya girmek istemesem de cevap vermek zorunda kaldım. başkada bir şey söylemiyorum. ihtiyacı olan alır.

fuum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
::))

çok eğlendim yaaa.. beni gülmekten öldürdünüz. ama bi hata var zeka yaşınız 3,6 sanırım. oraya işine gelen alır dedim ya siz onu yanlış anladınız galiba. ama haklısınız tabi kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş. sadece, kendinizce haklısınız ve avutuyonuz kendinizi anlaşılan. Vahim durum.

fuum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatı düşürdüm.

Fiyatı düşürdüm. güncel ve son fiyat 2.000 Tl. dır.

DJ_piyanist27

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
2 000 guzel ama gelırı ne bunu alacak kısı ne amacla alacak kazanmadıktan sonra gelırı varmı? eger yoksa bu sıtenın edecegı 50tl bunu bılın yazılım bedava domaın ve degerı budur yanlıs anlasılmasın ger geliri varsa kanıt sunun bızde degerlendırelım kımsede dalga gecmesin lütfen adam acmıs konusunu ama konunuz forum kuralalrına uygun bile degildir sıtenın hıttı kac gelır nedır herhangı banı varmı vb

fuum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adı sempatimoda. özellikle bayan süs eşyaları, bayan takı, bayan aksesuar, giyim, ayakkabı gibi çok çeşitli ürünler için uygun bir domain.
site hiç bir arama motorundan banlı diğildir.
biraz hit yaptırmıştım. ziyaretçi alıyor site. ancak dürüst olarak söyliyim, ürünler güncel olmadığı için şuan iş yapmıyor. açtıktan kısa süre sonra piyasa takibi yapan arkadaşım ayrıldığı için ürünleri ve fiyatları o takip ettiğinden mevcut ürünler yazlık olarak kaldı. ben kendim iş oalrka takip edebilicke konum va zamana sahip değilim. takip edip, ürün ve piyasa takibi yapabilicek olsam satmayı düşünmezdim.
iyi bir domain. çalıştırıp, sürekli güncel tutucak kişiye kazandırır.

polatweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hocam sitene 400 TL bile Vermezler 2 Bin TL Ful Foksiyonlu Ful Profesyonel E-Ticaret Yapıyoruz Biz Opencart Kimse Tercih Etmıyor Yani Bilenler Etmıyor Bilmeyenlere 2 Binede Satarsın 3 Binede Skıntı Yok ama Şans Öyle Birisi Denk Gelir 2 Bine Alir :) Allatan Umut Kesilmez Boş Satışlar Dilerim

676c6ee78cc406ec8d5c58c0008ddf72.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5