İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik Ekşi Sözlük Yazar Üyeligi

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Bir sözlük üyeliği 300 Tl mi? Satış baltalamak gibi olmasın ama orada elmas falan mı veriyorlar hocam ?:hönk::hihi:

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Bir sözlük üyeliği 300 Tl mi? Satış baltalamak gibi olmasın ama orada elmas falan mı veriyorlar hocam ?:hönk::hihi:

Simdi üye olup yazar olmak isterseniz rahat 2 yil sira beklemelisiniz, nesiline göre fiyatlar degisiyor.

Suan 13.nesil alimi yapiliyor. Benimkisi 3.Nesil yani 2001 yilinda yazarliga kavusmustu.

facecash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu nick benim şuan şifresini kırmış ve birisini dolandırmak istiyor calvine yazdım ama anlamadı sanırım bunu sakın dikkate almayın.birisi şunun ip adresini versin yöneticiler lütfen bu kişi kim nerden bağlanıyor mahkemeye vereceğim hesap çalmaktan!

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
arkadaşlar bu nick benim şuan şifresini kırmış ve birisini dolandırmak istiyor calvine yazdım ama anlamadı sanırım bunu sakın dikkate almayın.birisi şunun ip adresini versin yöneticiler lütfen bu kişi kim nerden bağlanıyor mahkemeye vereceğim hesap çalmaktan!

Böyle birşey varsqa, siz mahkemeye şikayetinizi yapın. Zaten mahkeme bizden gerekli bilgileri isteyecektir. O zaman bizlerde gereken bilgileri savcılığa veririz mutlaka. Fakat ortada herhangi bir kanıt olmadan, üye bilgilerini paylaşmamız mümkün değil maalesef.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5