İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık faal durumda gıda satışı sitesi

ddaleus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : PM den atılacaktır.
Site için istenen fyat : 5000 TL
Sitenin aylık geliri : 200-250 TL civarı. Adwords kullanılan bir ay yaklaşık 800 liraya çıkmıştır.
Kategorisi : Gıda

Site 2011 yılı sonunda açılmıştır. Başka bir iş dalına kayıldığı için ilgilenilememektedir.
6000 TL ye sitenin tasarımı profesyonel bir firmaya yaptırılmıştır. 2000 TL ye sitede yer alan ürünlerin fotoğrafları ve ayrıca giriş sayfasında slayt için mizansen fotoğrafları stüdyo ortamında profesyonel bir fotoğrafçıya çektirilmiştir.

Pm atıldı

Not : Pm atamıyorum galiba post sayısındaki azlıktan ötürü. Sitenin adresi : www.gelsedeyesek.com

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eticaretle bende ilgileniyorum site gerçekten güzel olmuş. üzerine düşülürse kazanç fazlasi ile sağlanabilir.
arkadaşllar yerine bir iki soru soruyum.
gelir kar mi ciromu ?
tedarikci sıkıntısı yaşanirmi?
ankara dişindan bu iş yönetilirmi?
bunlara cevap verirsen alicak arkadaş için daha kolay karar vermesini sağlanir.

maliorucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eticaretle bende ilgileniyorum site gerçekten güzel olmuş. üzerine düşülürse kazanç fazlasi ile sağlanabilir.
arkadaşllar yerine bir iki soru soruyum.
gelir kar mi ciromu ?
tedarikci sıkıntısı yaşanirmi?
ankara dişindan bu iş yönetilirmi?
bunlara cevap verirsen alicak arkadaş için daha kolay karar vermesini sağlanir.

katılıyorum.

ddaleus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önerileriniz için teşekkürler. Gerekli editi yapıp siteyle ilgili detayları arttırdım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5