İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Facebook Hesapları

byaly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook-.png

SATIŞLAR SÜREKLİ DEVAM ETMEKTEDİR. İSTEĞİNİZE BAĞLI SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.AYRICA FACEBOOK REKLAMA UYGUN BEKLETİLMİŞ YABANCI VE TÜRK HESAPLAR DA MEVCUTTUR.
GENELLİKLE TOPLU SATIŞ YAPIYORUM. İLETİŞİM İÇİN MAİL ATABİLİRSİNİZ. VEYA SKYPEDEN EKLEYEBİLİRSİNİZ.

- HESAPLARIN HERHANGİ BİR CEZASI VS. BİRŞEYİ BULUNMAMAKTADIR.

- HESAPLAR MOBİL ONAYLIDIR SATILCAĞI İÇİN TELEFONLAR KALDIRILMIŞTIR.

- HESAPLARIN İSİM DEĞİŞTİRME MAİL DEĞİŞTİRME GİBİ VS. HAKLARI BULUNMAKTADIR.

- HESAPLAR MAİL GİZLİ SORUSU VE ŞİFRESİYLE VERİLCEKTİR.

AÇILIŞ TARİHLERİ VE ARKADAŞ SAYILARI

Hesapların açılış tarihleri 2009/2011 arasıdır. Arkadaş sayılılarıda karışıktır. Örneğin ; 1k arkadaşlı'da vardır 300 arkadaşlıda veya 500 arkadaşlıda.

Satış kriterlerim

Facebook hesap satışlarını genel olarak toptan olarak yapıyorum az sayıda isteyenler için Örneğin min. alım adeti 10 tanedir. 10 tanenin fiyatı 20 TL'dir. 50 Adetten sonra fiyatlar 1 TL'ye düşer.

4k lık 5k'lık hesap ayarlarmısın gibi sorulara da cevap olarak tek hesap satışı yapmıyorum. Toptan olarak ve karışık olarak veriyorum.

Arkadaş sayıları yüksek olmasını istiyorum diyorsanız elimden geldiği kadar yüksek hesaplardan koyarım ama bu demek değil içersinde 4k lık 5k lık hesaplar olucak. Kısacası cok aşırı yüksek arkadaşlı hesap isteyenlere yardımcı olamıyorum.

Fiyatlandırma

50 Adet altı : 2 TL
50 Adet üstü : 1 TL
Facebook Sponsor Reklama uygun "bekletilmiş" hesaplar 5 TL

ÖDEME YOLLARI

garanti-logo.png

Paypal %10 Komisyon

Brola

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her turlu temız facebook paylasımlı gruplu facebook hesapları satılır skype frenzy.bludstone

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi