İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Facebook Sayfası

red_dragon18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar

Facebook'ta ünlenmiş 10 - 12 sayfam var, acil paraya sıkışık olduğumdan ve okul sebebiyle zaman ayıramadığımdan bir kısmını satmak istiyorum.

Aşk sayfası >>>>> 320.000 üye

Şiir sayfası >>>>> 100.000 üye

Aşk sayfası >>>>> 48.000 üye

Komedi sayfası >> 56.000 üye

Popüleritesi yüksek ve kaliteli sayfalardır. Bu işi az çok biliyor iseniz ztn geri dönüşü de fazla olan bir sektör haline gelmeye başladı. Çünkü 1k popup hit için 1 lira veriliyor günümüzde böyle bi sayfayı aldığınız da minumum 2-3 k hiti istediğiniz an yollayabiliyorsunuz ve site sınırlaması diye birşey bulunmuyor. Ayrıca alacağınız banner reklamları ile çoktan ta parayı çıkartabiliyorsunuz. Projelik veya uzun süreli webmaster'lar için idealdir.

Sayfa "aşk & komedi" konulu olduğu için her kısım insanı ve özellikleri gençleri çekiyor. İlgilenildiği üzere gittikçede üye sayısı artan bir potansiyele de sahiptir ztn. İsterseniz yönetici bende bulabilirim sizlere.

Ödeme: İş Bankası üzerinden yapılacaktır...

Fiyat: Bu konuyu iletişim adresinden görüşmek istiyorum...

İletişim: [email protected]

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Sayfaların herhangi bir doğrulama sorunu vs varmı?

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Sanırım doğrulama sorunu olanlar kapatıldı doğruyabilenler doğruladi.

3haftalık süreç verilmişti o süreçte bitti.O şekil bir sorun kalmadi diye biliyorum

yusuf4012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
320000 üyeli sayfanın bilgilerini ve fiyatını pm alabilirmiyim

dEsir0us

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam sayfalar icin tek tek istediginiz fyatları pm atarmısınız...

alitutku

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
320.000 aşk ve 56.000 komedi sayfaları öncelikli olmak üzere sayfalar için ben de pm rica ediyorum.

red_dragon18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 320 bin üyeli sayfayı satmaktan vazgeçtim. Ayrıca elimde son satılık sayfa Aşk sayfası kaldı onuda 60 bin üye yapıp teslim edeceğim.

Eğer sayfayı almak isterseniz; diğer 450 bin üyeli sayfamdan ve diğer sayfalarımdan da destek çıkacağım. Ayrıca her türlü konudada yardımcı olur üye sayınızın arttırılmasına da katkıda bulunurum.

İletişim: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5