İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Fan Sitesi

teknoemin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
İstenen minimum fiyat: 1500 YTL
Sitenin açılış tarihi: Nisan 2005 ( 2003 te Ücretsiz Domain ile Başladı )
Kategori, sitenin içeriği nedir: Fan Siteleri / İsmail YK İlk Fan Sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: 150
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: yok
Hosting dahilmidir: evet
Banlı olduğu sponsor varmı: yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: evet
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Site adresi: http://www.ismailykfan.net
Satma nedeni (opsiyonel): ilgilenemiyorum
Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel): ortalama 200 YTL
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): 4387
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel): -

Site ile dediğim gibi ilgilenemediğim için satıyorum. Ancak hemalhemsattan yinede ayda 200 YTL geliyor. Kemik Kullanıcıları var sitenin. Eğer üzerine düşülürse kesinlike büyük gelirler getirecektir.

Saygılar
Emin ÖZTÜRK

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi aksamlar kardes.

fikrimi söylemek gerekirse ben senin dolandirici olduğunu düşünürüm. neden diye düşünür isen;
ilk başta siteye baktığımda aktif (faal) olan tekşeyin reklam olduğunu görüyorum.
ikinci olarak üye listesine baktiğimda gözüme carpan sey;

üye listesi sayı: 2350

üye listesi sayı: 1450

üye listesi sayı: 3750

üye listesi sayı: 4200

ne alaka dersen; üyelerin % 99 u yabancı uyruklu + web sitelerinin eklentileri % 5000 absürt siteler.

gibi.

+ bu üyeye ait 1 mesaj bulunmakta diyor bakmak istediğimizde;

hatasını veriyor.

belliki dbyi basmıssın.

o nerden çıktı dersen;

siteye kayıt olan son üye; "honinapetrova"

bu arkadaştada 1 mesaj diyor.
baktığımızda ise;

diyor.

simdide kimler online a bakiyoruz,

gözüken;

Toplam 82 kullanıcı çevrimiçi :: 81 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir [ Yönetici ] [ Moderatör ]
Şimdiye kadar en çok 93 kullanıcı Cum Ekm 19, 2007 1:37 pm tarihinde çevrimiçi oldu.
Kayıtlı Kullanıcılar: spoke, teknoemin, pesimist, meltemyk, okanyuksel, mahmutyurtseven, dj_sedat_anlayana, LaS_Ve_GaS, MercILesS, SKuLL, romeo, SuLtAn, delicocuk992, duygu, JoNqUiL, $irine, dilos-yk, NeStYLe, TuGch€, erhanskyza, alemdar, OzanQ_Yk, delly_kyz, SeRVaNTeS, bomba_yk, iskender kahraman, anti-x, ahmet_can, merve__yk, NAZ, saymar, volkan_honey, hd121, polat, fatmanur:), dertli2727, gökçen:), ykcı_ersin, yk_delisi, nesli_yk, esesersin, gıcık35, desine_yk, cihat_yk, ramazan01, OguzHan, sonuyok, kaan27, name, yaylainternet, dj-mertrix, kevser, ismailykciyiz, aycan yk, fevzi, ismailyk_merveyk, tansu, denizderya, kayserikizi, Yusuf, beytullah, Yagmur, aksarayli_dilek68, yK, nazlı, tuubııs, haros, Mavi_Boncuk, seda.55, cicilygirl, DJ-VOLKAN-YK, ozgur_yk, enis, sinem, xxfkxx, delikiz, ozge, ceydaaa, seker, sabotage_01, serkanarya

ne hikmetse online üyeler 2 den (teknoemin'den) baslayip, 81 e kadar gidiyor.

birde forumun gercek whois online'a bi bakıyoruz;

1 kayıtlı kullanıcı ve 0 gizli kullanıcı çevrimiçi (oda ben)

gerisi size ve alıcılara kalmış...

Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

teknoemin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle dolandırıcı diye itham da bulunmak, hele ki tanımadığın bilmediğin bir insan hakkında söylemek bence hiç düzgün birşey değil. Bak orda ne yazıyor. Siteyi niye sattığım. İlgilenemiyorum çünkü.

Ben yukardaki mesajımda bu kadar online var demişmiyim. İddiam olmamış.

Site kardeşim tarafından yönetilmektedir. Daha doğrusu yönetilmeye çalışılmaktadır. Bir bakarmısın sitede kaç tane mesajım var teknoemin nicki ile ve yazdığım mesajların aralıklarına bakarmısın bir tanesi edirne bir tanesi kars. Alan olacaksa ben neyi var neyi yok vereceğim. 2002 - 2003 yılları arasında gen.ms ismi ile başladı. İsteyen gen.ms alan adını veren site ile görüşebilir. 2005 te .net alındı ve 2008. Google da 23.000 sonuç çıkıyor ve bir çok ismailyk yurtseven kardeşler kelimesinde ilk sayfada çıkıyor isteyen deneyebilir. ayrıca eylül ekim kasım toplam hiti 400.000 e yakın. Ziyaretçi defterinde 630 kayıt bulunmakta. Ayrıca üyelik sistemi aktif olalı 1 yıl olmadı öncesinde üyelik sistemi yoktu. İsteyen bu hali ile kullanır. İsteyen potansiyel aktivitesini kullanmak için domaini kullanır. PR si yanlış hatırlamıyorsam 3. Daha ne diyebilirim ki. Bu yazdıklarımdan sonrada sahtekar diyebiliyorsan da o senin terbiyenin marifeti derim.

Saygılar
Emin ÖZTÜRK

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Günlük tekili 150 ise 3 aylık hiti nasıl 400.000 olabiliyor?Bu 400.000 için veya 150 tekil için link verebilir misiniz?Ayrıca aylık gelir için printscreen verebiliyor musunuz?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin gelirini ispatlayabilir misiniz lütfen ve de varsa extreme sonuclarını...

teknoemin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel mesaj ile yollandı kontrol edebilirsiniz.

Sanıyorum ki alacak birisi çıkarsa bunları kontrol etmeden o parayı vermeyecektir. Sorgulanmıyorumdur umarım.

Saygılar
Emin ÖZTÜRK

Trankyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@teknoemin, aylık hemalhemsat geliri ve hit bilgilerini pm atarmısın?

teknoemin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Fiyat 1000 YTL olmuştur. Bu hali ile Satılıktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5