İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Fantasy Soccer Web script

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe? İngilizce?
Ayrıca satış izniniz var mı yoksa kendi lisansınızı mı satıyorsunuz?

spuls

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla lisans derken script i alırken site ismi yazmadık Türk parasıyla 270 ytl ye almıştım 3 ay önce.

Spor sitesi projem vardı onun için almıştım zamanında isteyene domain ile birlikte 250 ytl spormen.com

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitesinde 27 dolar olan sadece kurulumu :)

Türkçeleştirdiniz mi tam olarak? Yoksa bu haliyle mi satıyorsunuz? Ayrıca müşteri panelleri var mı? Yani scripti verirken lisans haklarını da verebiliyor musunuz?

spuls

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendim %70 ini çevirdim ama pek garanti veremem, ama satın alana orjinal halini vericem yeni update halini sitesinden.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz update halini vereceksiniz de; daha sonra yeni sürüm çıktığında nasıl download edebiliriz? Sitenin müşteri hesabı falan varsa onu da devredebilecek misiniz?

Scripti inceledim. Çok ahım şahım bir şey değil, zira epey karışık. Ama fiyatına göre gerçekten iyi. Gelecek sürümleri daha iyi olacaktır muhakkak.
Bu lisans mevzusuna bi açıklık getirebilirseniz (müşteri paneli v.s. ve güncelleme konusu) düşünebilirim.

Bir de scriptteki mantık nedir? Admin panelden maç sonuçlarını manuel mi giriyoruz yoksa ntv'nin fantazi futbolu gibi ayrı bir yapıda mı? Tam orayı çözemedim.

Aslında bu soruları PM ile sormam lazım ama mesaj sayınız yetmediği için PM alamıyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5