İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

***Satılık Fıkra Db si!***

D

dnturkey

Misafir
Evet Kendi Ellerimle tek tek toparlayıp hazırladığım Fıkra DB sini satıyorum..

*İçerisinde 1578 adet fıkra bulunmaktadır.

*Kategorizelendirilmiştir. (19 Kategori)

şu an mdb formatındadır. ama istediğiniz formata tabiki çevirebilirsiniz..

İstediğim Fiyat 100 YTL'dir. Almak isteyenler p.m. atarlarsa sevinirim.
Paypal ile almak isteyenler için 90 $ 'dır

Not : Pazarlık Payı Yoktur.
Saygılar.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bendende -rep
forum güzelleşti ama bir tek bu bölüm kaldı.burası da adam olacak inşallah:)

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Enteresan bir durum artık yazı yazmaya korkuyoruz bir şeye emek veriliyor dalga geçilcek diye emeğin ettiğinden daha az fiyat çekiyoruz bu hale hak etmeyen şeylere çok para çekenler yüzünden geldik sanırım. Bir mal sahibinindir değerinide o biçer bunu yargılıyamayız eğer mantık çerçevesi içinde ise. Iyi çalışmalar.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
korkmanıza gerek yok + - rep kullanın. zaten bu kişiler bir zaman sonra forumun içinde gereken tepkiyi görecektir.
beni çileden çıkartan tek konu bu " al-sat bölümü":)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
GLadiatoR' Alıntı:
Enteresan bir durum artık yazı yazmaya korkuyoruz bir şeye emek veriliyor dalga geçilcek diye emeğin ettiğinden daha az fiyat çekiyoruz bu hale hak etmeyen şeylere çok para çekenler yüzünden geldik sanırım. Bir mal sahibinindir değerinide o biçer bunu yargılıyamayız eğer mantık çerçevesi içinde ise. Iyi çalışmalar.

gülüyorum diyen arkadaşı ben de tasvip etmedim ama bir mal sahibinindir değerini o biçer bunu yargılayamayız kısmınkdaki "mantık sınırları çercevesi" içindeyse kısmının altını çizmek lazım. yoksa piyasayı şişirme amaçlı değerler, kayıt parası bile etmeyen bir domain üzerinden binlerce dolar kazanmak isteyen uyanıkların postları uygun bir dille eleştirilmeli derim.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ZIPPKIN' Alıntı:
gülüyorum diyen arkadaşı ben de tasvip etmedim ama bir mal sahibinindir değerini o biçer bunu yargılayamayız kısmınkdaki "mantık sınırları çercevesi" içindeyse kısmının altını çizmek lazım. yoksa piyasayı şişirme amaçlı değerler, kayıt parası bile etmeyen bir domain üzerinden binlerce dolar kazanmak isteyen uyanıkların postları uygun bir dille eleştirilmeli derim.
Evet bu konuda haklısın söylemek istediğim bu idi teşekkürler.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen biri bana msnde 2000 fıkralık mdb satmaya çalışıyordu o muhabbet aklıma geliyor. Şu an ki arkadaşı kastetmiyorum. Neyse yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

S

.SErKAn.

Misafir
Satış yapmanın sakıncası nedir anlayamadım? Ya da bu soruyu sormamalı mıydım ben!?

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet in yaptığı eleştiriye bişey demiyorumda bu olayı neden bu kadar uzattığınızı anlamıyorum.
neyse polimiğe girmiyim düşüncelerim yanlış yada doğru farketmez arkadaşın topiğini de boş yere doldurduk. kusura bakmasın kardeşim.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Millet neyin yorumunu yapıyor iş ortada fiyatı ortada Allah yardımcısı olsun diyecem bu.Neden burda bir konu acılınca hep lüzumsuz baltalamalar oluyor.Üstü kapalı konuşmalar ne....

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya iyiki bi güldük ya. fıkra databasesi satıyor alan arkadaşla irtibata geçsin. delinin biri kuyuya taş atmış misali hala konuşuyorsunuz.
şunuda söylim deli burda ben oluyorum kimse üstüne alınmasın. - rep vermek isteyenler verebilir

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
- rep verdim, komik olan neymis ogrenmek isterim.

vermis olunan repler zaten sisteme islenmiyor mu?

yani bir kişiye - rep verdim demenin mantıgı nedir gercekten merak ediyorum..

bu sadece diger kullanıcılara , yazılara yanlı bakmaya sebep olur.

forum da admin olarak ( ornek davranıs sergileme, bence foruma karsı bır sorumlugunuz var ) bence bu tarz seylere dikkat etmelisiniz diye dusunuyorum.

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dewilsdance' Alıntı:
vermis olunan repler zaten sisteme islenmiyor mu?

yani bir kişiye - rep verdim demenin mantıgı nedir gercekten merak ediyorum..

bu sadece diger kullanıcılara , yazılara yanlı bakmaya sebep olur.

forum da admin olarak ( ornek davranıs sergileme, bence foruma karsı bır sorumlugunuz var ) bence bu tarz seylere dikkat etmelisiniz diye dusunuyorum.

insanlarin kademe kademe deger yargilarini büyütüp kücültmektir sen simdi 50 tane repi olana mi güvenirsin -10 repi (tanidik ve güvendiklerin harici ) olana mi ? karar senin.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ConAir' Alıntı:
insanlarin kademe kademe deger yargilarini büyütüp kücültmektir sen simdi 50 tane repi olana mi güvenirsin -10 repi (tanidik ve güvendiklerin harici ) olana mi ? karar senin.

Yanlıs anladınız,
Ben rep olayını zaten desteklıyorum, desteklemedıgım sey bu yaptıgınızı acıga vurmamanız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5