İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

***Satılık Fıkra Db si!***

D

dnturkey

Misafir
Arkadaşlar ya bi konu açtım nerelere gelmiş.

Kimin neye güldüğünü de anlamadım.

Ben kendi ellerimle hazırladığım Database i satıyorum. Baya uğraşak kategorizelendirerek yapmıştım zamanında. Ve şu an ben kendim kullanma gereği duymuyorum. Ve işine yaracak olan biri varsa tek tek emek vererek eklediğim Fıkra Database ini satıyorum. 100 YTL benim görüşüme göre çok uygun bir rakamdır. Başkasının nasıl / ne fiyata sattığı önemli değil benim için.

Ben size kendi hazırladığım database i satıyorum dikkat ederseniz. başka bir siteden indirilmiş veya satın alınmış bir database değil.

Onun için fiyatlarım böyledir. Almak isteyen alır, istemeyen de almaz.

Fiyatta kesinlikle pazarlık payı yoktur.

Havale / Eft ile 100 YTL
Paypal ile 90$ 'dır.

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim yaptığımın yorumun güvenle ne alakaası var o zaman ben sadece bir yorum yaptım burda güven kırılacak hiç bir şey yapmadım yapmamda öncelikle kendi kişiliğim var. arkadaşın dediğine göre o zaman bundan sonra insanları replerine göre değerlendirmicem. ki admin - rep veriyorum dedi ve forum hareketlendi.
istanbul büyük şehir belediyesi istanbul için yeni gemileri seçerken seçtiği gemiyi tv karşısında söylemedi kendiside açıklamasını yapı zaten bana uyarsınız gibisinden laf söyledi. her neyse ya konu çok uzadı olayın boyutuda değişti.
sonuç şu:
admin yaptığı - rep olayına olumlu bakıyorum.(bunu açığa vurması yanlış ama)
ve şuna inanıyorum admin eğer yorum yapmasaydı bu tür olaylar olmazdı.

ConAir' Alıntı:
insanlarin kademe kademe deger yargilarini büyütüp kücültmektir sen simdi 50 tane repi olana mi güvenirsin -10 repi (tanidik ve güvendiklerin harici ) olana mi ? karar senin.

D

dnturkey

Misafir
arkadaşlar artık uzatmasanızda ben satışıma devam edebilsem...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5