İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Film Sitesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ömERgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
************** hem komple içeriği ile satıyorum arkadaşlar. Fiyat olarak birşey düşünmedim ama domaini de hesaba katarak fiyat tekliflerinizi konu üzerinden veya pm ile tarafıma bildirirseniz geri dönüş yapılacaktır. Sitenin domain kaydına bakarak ziyaretçi olayına aldırmayın. Site 1 aydır tam olarak aktiftir ve tümü ile ilgilenemediğimiz için hitleri bu seviyededir. Bir ara adsense koyduk 3 hafta kadar dayandı adsense fazlası ile ziyaretçileri kasacak yerlere koyduk ve 3 haftada 100 $ ı gördük. Kazanmamak diye birşey yok.

Tekliflerinizi bekliyoruz.

İsteyen arkadaşlarımız için hostingde hediye edilir 6 aylık. Hostingi tarafımızca sağlanmaktadır.

Saygılar.

Sercedes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burda gen.tr satışı yasakmı bilmiyorum ama büyük ihtimal yasaktır. TR uzantı alan adları satılamaz çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5