İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık filmler!!!

B

bandelass

Misafir
satılık koleksiyonum 20 vizyon film sadece 20 ytl

1 joe black
2 testere
3 aşkın büyüsü
4 ucakta şenlik var
5nova
6sadakatsiz
7pianist
8zafer yolu
9günahkar
10taşıyıcı
11melekler sehri
12con air
13 candostum
14 esaretin bedeli
15 sıkıysa yakala
16 aman tanrım
17 halka 2
18 kimlik
19 jade
20aşk heryerde
bana ulaşmak için [email protected] saygılar iyi günler

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
film formatı ne vcd/dvd/divx? kopyamı orijinal(?) mi?

B

bandelass

Misafir
merhaba

vcd formatında orjinal degil arkadaşlar bu filmlerin kiralaması bile ikimilyonlira ben size bir milyonliradan size vriyorum sizin oluyor !!!

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu film cd leri piyasada 2 milyon Bir tane cd-rauter al ve boş cd al kadıköyden 150 bin liraya sonra kopyalayıp tanesini 1 milyondan sat. Fazla kar kalmıyor ama olsun hiç yoktan iyidir :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kendı orjınal kolaeksıyonunu veya elındekını satarsın ama kopyalıyıp satma suç,
cdpazari.com mu ne ole bi site maçalrı ççekmış cd ye satıyordu sitesınden digiturk dava ettı hiç acıımadan sahıbı hala cebeleşşıyor ne oldu bılmıyorum...

B

bandelass

Misafir
merhaba

arkadaşım ankaradayım

vearkadaşlar ben korsan cd işi yapmıyorum sadece elimde 20 film var ve bunları satmak zorundayım alan olursa ilginiz için teşekkür ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5