İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Firma

zindanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık Hosting Firması;

Sektör değişikliği ve firma sahibinin yurt dışına gidecek olması nedeni ile şuanda faaliyet gösteren 3 yıllık firma devir edilecektir.Firmanın google'de indexlenmiş konusu bulunmamaktadir.
Firma detayları:
Site awbs sistem ile çalışmaktadır.
Hosting ve Reseller müşteri sayısı 1504
Toplam sunucu sayısı : 12
Domain reg sayısı : 2011 (Reseller Club Bayii)
Sunucular Türkiye lokasyonlu olup toplam aylık sunucu giderleri 2400 YTL'dir.
Günlük yenilemeler garanti olan sadece minimum 300 YTL'dir.Gelen siparişler ile beraber 300 ila 450 ytl arasında gunlük cirosu değişmektedir.
Fiyat 20.000 YTL
Firma com.tr ve net.tr ayrica domainadi.com net org uzantilarina sahip TK faaliyet belgesi mevcuttur.

İlgilenen üyelerimizin pm. atmaları rica olunur.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen gun bu ilanı bana mail gondermiştiler hotmail uzerinden .

Özelliklerden anladım zaten umarım satarsınız piyasa berbat halde

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm gonderme sorunu

konuyu hortlatmis olacagim belki ama satisinizin son durumu hakkinda bilgi alabilmek icin pm atmak istedigimde

zindanci isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için zindanci isimli Üyenin eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir.

uyarisini almaktayim. [email protected] adresi ile irtibat kurulabilmesi icin bir mail adresi verebilirseniz sevinirim.iyi calismalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5