İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Flash Oyun Sitesi

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bitiş Tarihi: 20.07.2014
Registar: İhs
Transfer Ücreti: Firma içi ücretsizdir

Site Adresi: www.oyunskors.net
İstenilen Fiyat: En Aşağıda Yazdım.
Sitenin Aylık Getirisi: yok reklam eklenmedi ve Yaptırdığım Script'i Yeni Kurdum.
Sitenin Kategorisi: flash oyun sitesi
Günlük Tekil Hit Sayısı: sitenin en altında sayyac var bakablirsiniz
Satışa Hosting Dahilmi?: dahil Ancak Süresi Bitmek Üzere,
Banlı Olduğu Sponsor: yoktur
Banlı Olduğu Arama Motoru: yoktur
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Dahildir Ücreti İle Özel yaptırdığım Script 'tir

Facebook Sayfası, www.facebook.com/Oyunskors

Özel Notlar:

Selamlar öncelikle sitede evelden wordpress teması vardı düne kadar ve özel yaptırdığım script'i kurdum şuanda tüm oyunların resimleri göündüğü gibi vaziyettedir.

ancak flash dosyalarını ftp de yeterli yerim olmadığından dolayı, trasfer edemedim. 3.5 gb lık flasj dosyaları herşeyi ile yedektedir.

Bu sebeple oyunların bir çoğu açmayabilir. Alan Kişiye Tüm yedeklerini Tehmin Edeceğim.

Eklenen oyunların hepsi tek tek el ile eklenmiştir. script te bot yoktur yaptırmamıştım ve bu vaziyette satılıktır.

Ben bu script 'i 400 'tl 'ye yaptırdım. ve eskisi gibi sitelerle uğraşmadığımdan dolayı çoğu sitelerde düşüş yaşandı bu sebeple 400 tl script desek site ile, toplamda 600 Tl istiyorum hit gemez demeyin, biraz uğraşırsanız oyun skor kelimsinde ilk sayfaya girer,

Ayrıca Script 'te kod ekleme sorunu var ne gibi derseniz Örnek sayyac kodunu ekleyemiyorum adsense kodlarını ekliyorum ancak başka bir türlü kısaca Script' ti Uzman Kişilere Bir Baktırmanız Gerekebilir. Ufak Bir Ayar Yapılması Şart.

aklınızda takılan soru varsa, pm atarak veya burdan yazabilirsiniz

eWbYlm.png

Not: Analiz Sonuçları şimdi alınan sonuçlar ancak eski temada kullanılan index sayısı olabilir bu sebepse güncellemesi zaman gerekebilir.

Pazarlık Payı Vardır.

Anasayfa' da çalışan bir, Oyun, http://www.oyunskors.net/gangnam-ta-ta-ta.html

Mlti Konuda vardır. Burasıdır

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar konuyu güncelliyorum arkadaşlar ayrıca,

Tüm Herkes'in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Kutlu Olsun :)

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar Host süresi domuştur konuyu güncellememin sebebi sadece domain satışa çıkarıldı istenilen ücret 100 tl dir. ilgilenenler Pm, atabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5