İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satilik > FUTBOL.Gen.TR

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
porje olmadıktan sonra domainler sürekli el değiştirir. dolayısı ile teklifler düşük olur.

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zamanında bu sitenin düşmesini dört gözle bekliyodum hatta aynı gün fenerbahce.gen.tr mi yoksa galatasaray.gen.tr mi düşecekti ugraştım ikisinide turkgenc kaptı. valla içerde tanıdıklarımı var anlamadım :) besiktas.gen.tr dede bekledim gece 12 ye kadar oda olmamıştı :) tebrik ederim

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tr uzantılı alan adı satışı nic.tr politikalarına gore yasaktır..

T

turkgenc

Misafir
nightprince' Alıntı:
Zamanında bu sitenin düşmesini dört gözle bekliyodum hatta aynı gün fenerbahce.gen.tr mi yoksa galatasaray.gen.tr mi düşecekti ugraştım ikisinide turkgenc kaptı. valla içerde tanıdıklarımı var anlamadım :) besiktas.gen.tr dede bekledim gece 12 ye kadar oda olmamıştı :) tebrik ederim

vallahi hiz meselesi canim kardesim :)

bu arada nic.tr politikalarini benden iyi bilemezsin arkadasim (bu mesajdan bir onceki mesaja cevaptir). son 5 aydir nic.tr'nin eciginden cucugune her seyini ezberledim.

her neyse durum boyleyken boyledir.

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu konuda herhangi bir bilgi birikimine sahip oldugumu soylemiyorum zaten..
nic.tr sayfasında kural olarak yazan bilgiyi paylaşıp, uyarmak istedim..

T

turkgenc

Misafir
e-net' Alıntı:
bu konuda herhangi bir bilgi birikimine sahip oldugumu soylemiyorum zaten..
nic.tr sayfasında kural olarak yazan bilgiyi paylaşıp, uyarmak istedim..

ayrica uyarin icin de tesekkur ediyorum arkadasim.

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapamayacagın sitenin adını hile ile alacagına almasaydın ya kro. simdi satmaya calısıon. alan olur merak etme de siz yaptıgınız pislikle kalırsınız.

T

turkgenc

Misafir
ersinkoc' Alıntı:
yapamayacagın sitenin adını hile ile alacagına almasaydın ya kro. simdi satmaya calısıon. alan olur merak etme de siz yaptıgınız pislikle kalırsınız.

1. Siteleri yapmiyorum, sana ne?

2. Domainler benim mi? Evet benim. Bu domainleri nasil aldigim seni ilgilendirir mi? Hayir ilgilendirmez. Kes sesini!

3. Ben kroyum kroyum... Sen adam bile degilsin! Once adam ol, sonra milletin kroluguna bilmem nesine karis.

4. Satmaya calisirim, almaya calisirim; sana ne?

5. Alan olur veya olmaz o beni baglar; sana ne?

6. Yaptigim pislik de temizlik de benim pisligim ve benim temizligimdir; sana ne?

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyf benim değil mi esya beyinli arkadasım. ister sana tezek atarım itersem yine sanna tezek atarım. başka bu tezeği hak edecek adam mı var. güccükken sana "az beyinli, gelişmemiş armut, töngelin önde gideni" demişlerse suç benim mi?. ister sana oramla gülerim ister buramla sanane :)

no hakaret no hareket hepsi hepsi bu kekoyla azcık sohbet
neşelendir bizi turkgenc sanane sanane deme bunları bi geç
hoba

T

turkgenc

Misafir
bu saatten itibaren oranla, buranla, suranla gulmeyi birak; oranla, buranla, suranla amuda bile kalksan muhattabim degilsin EKOC'cugum.

it urur, kervan yurur...

haydi yolun, izin acik olsun.

ersinkoc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak bu sözünü de seviom. nasıl da çözmüşsün sen bu işi. birileri ürüo işler nedense tek taraflı yürüo. bak geçende bir haber duydum belediye kışın ölmesi muhtemeller icin 600 mezar yeri actırmıs. Haçan kacırmayın hileyle mileyle oralara yerleşin. Bu kafayla toprakta kabul etmez sizi.

I

iyiyureklim

Misafir
Arkadaşlar Lütfen...

ProjeProje.Com = ErsinKoç = 100-200 Pr si yuksek Gen.tr domaini aldınız yaptiniz yada bazilari yapimda Tebrik ederim yatirim yapmişsiniz.

TurkGenç netline.com.tr = Sizlerde birçok Gen.tr domaini alarak Spam yapiyorsunuz Parasını vermişsiniz tabiki kimse karişamaz.

Birbirinizin kalbini kirmanız gerekmiyor. Sadece satarken domainleri daha onceden nicin aldıgınızı yada acıkca spam yapmiştim bununla demeniz yeterli olurdu.

Burası bir forum zaten birbirinizi tanıyorsunuz birbirinize laf atacagınız,kafanıza göre takılacagınız bir yer degil burası Lütfen...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5