İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satılık gelir getiren ing. site

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tetal.com adresli sitemi satıyorum arama motoru tamamen googgle optimize en kötü haliyle günde ortalama $2 elde ediyor. hit sağladığınız takdirde çok iyi gelir getiriyor. script lisansı dahil açılış fiyatı $200 usd. tekliflerinizi bekliyorum. ayrıca alan kişinin teklifi çok cazip gelirse bana çok iyi jenerik türkçe tek kelime domainde hediye edicem.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site guzel param olsaydi valla kacirmazdim. domain de hosuma gitti orjinal bir is... tebrikler bence satma 1-2 yil ugrassan iyi paralar kazanirsin kardes siteden..

T

türkelit

Misafir
script şu an shared server da mı çalışıyor yoksa dedicated da mı?

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkelit bu arada sitenin header kisminda hata veriyo bi bak istersen
Warning: array_shift(): The argument should be an array in /homepages/4/d42475220/htdocs/iyilink/index.php on line 131

T

türkelit

Misafir
pacey666' Alıntı:
turkelit bu arada sitenin header kisminda hata veriyo bi bak istersen
Warning: array_shift(): The argument should be an array in /homepages/4/d42475220/htdocs/iyilink/index.php on line 131
düzelttim saol :)

T

türkelit

Misafir
artırılmadığı sürece açılış fiyatından teklifimi veriyorum.
msn in varsa konuşabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5