İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Gelirli Fan Siteleri [3 Adet]

LcN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 Adet fan sitesi satılıktır.3 fan Siteside aynı sanatçıya aittir.Kendi alanındaki hemen hemen tüm anlamlı aramalarda ilk sayfa (çoğunda ilk sıra)'da yer almaktadırlar.3 sitenin toplam aylık kazancı sadece adsense ile ortalama 300 $.Sitelerden 1 tanesi blogspot, 1 tanesi SMF diğeri php fusion tabanlıdır.Blogspot olanı açtığım zaman 5-6 yazı eklemiştim.Sadece o yazılarla 3k hit yapıyor.Siteler ile ilgilenemediğim için satışa çıkardım.

İstenen minimum fiyat: 6000 YTL
Sitenin açılış tarihi: Yaklaşık 7-8 Ay / Yaklaşık 4 Ay / Yaklaşık 2 Ay
Kategori, sitenin içeriği nedir: Fan Sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: 1,5 k , 3k , 2k
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm İçerik
Hosting dahilmidir: Evet
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Smf / Blogger / PHP-Fusion
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Hayır

Siteyi satın alan arkadaşa kenan-dogulu.net ve yanında başka bir site daha hediye edeceğim.Satıştaki sitelerin ve hediye edilecek sitelerin tümü pr'lidir.

Site adresleri ve gelir bilgileri için pm isteyiniz.
Lütfen ciddi alıcılar teklif yapsınlar...

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
LcN, site adreslerini pm'yle alabilir miyim, bir de tek tek satmak istersen fiyatlarını da pm'yle iletir misin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5