İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Gelirli Forum Sitesi !

baskentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar. site adını sayyac vs. varsa ve gelir tablosunu kısacası akla gelecek ayrıntılı bilgi PM istiyorum. ücret durumunuda yazarsanız sevinirim..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pm yolluyoprum ancak merak edip nedne ıstıyorsunuz bılemıyorum. butcenız yoksa sormayın lutfen, veya 3 - 5 bın yap alayım,gibi cevapalrda yazmayın son fıyattır.

eagen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sitenle ciddi ilgileniyorum, forum adresi, gelir detayları ve görüntüleri ve telefon numaranı pm olarak verirmisin?

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Satış Baltalamak Değil Amacım. Emeğinin Karşılığını İstiyor. Ama Sitenin Aylık Gelirinin 8-10 Katı İdeal Fiyat Oluyor Satışlarda..

İyi Satışlar...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satış Baltalamak Değil Amacım. Emeğinin Karşılığını İstiyor. Ama Sitenin Aylık Gelirinin 8-10 Katı İdeal Fiyat Oluyor Satışlarda..

İyi Satışlar...

8-10 kat olayı gorecelı bir kavram, sizin demış olduğunuz kavram sadece kulakdan dolma forumlarda takılanların düşüncesi olan bir olay. Bugüne kadar çok site sattım ajanslara, firmalara vs. izin dediğiniz gibi bir olay yok, bu tamamen ınsanların ucuza kapatma olayı için soyledıklerı sozler.
Ne yanı adsense, veya reklam almasam bedavaya mı satıcam gibi bir soru çıkar ortaya...
Gelen 3 teklif oldu ancak fıyat ındırımı yapmayacağımıda bıldırdım.
son fıyattır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5