İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Site Satış Satılık Genel İçerikli Site Çok Uygun Fiyata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godo34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satılık Genel İçerikli Site ---------------------------------------------------------------

Site Adresi: Pm ile
Site Kategorisi: Genel İçerikli
İstenilen Fiyat: 300 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Adsense Alalı 2 Hafta Oldu 15 TL Bıraktı
Günlük Tekil Hit Sayısı: 100 - 200
Satışa Hosting Dahilmi?: Blogger
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Sosyal Medya: Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Linkedin hesapları elimizde bulunmakta.

İçerisinde 70 tane makale bulunmaktadır. Sitenin yaşı 3 Aylıktır.

Pazarlık Payı Azda olsa vardır iletişime geçin bilgi vereyim.

advertiser54

Superlative Сasual Dating - Real-life Girls
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
site adını alabilirmiyim

UzmanSeocom

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Dolandırıcıdır parayı verdim siteyi verdi ama 1 gün sonra bir şekilde geri almış Ne Yapabilirim Bu Dolandırıcıya Karşı Bu Arada Maili Verdiğinde İçinde Birçok Bilgisi Vardı Tc kadar Onlar Bende Hangi Hukuksal Yol Kulanabilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Dolandırıcıdır parayı verdim siteyi verdi ama 1 gün sonra bir şekilde geri almış Ne Yapabilirim Bu Dolandırıcıya Karşı Bu Arada Maili Verdiğinde İçinde Birçok Bilgisi Vardı Tc kadar Onlar Bende Hangi Hukuksal Yol Kulanabilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim?

Şikayet bölümüne elinizdeki deliller ile birlikte lütfen konu açınız: https://iyinet.com/forum/kategori/sikayetim-var.410/

Olay çözüme kavuşana veya konu sahibinden bana veya diğer yöneticilere bir açıklama gelene kadar konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5