İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Genel portal

dostpartner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi (www.trpartnerim.com)
Site için istenen fiyat (500 ytl):
Sitenin aylık getirisi:hiç reklam alınmadı
Sitenin açılış tarihi: 2 aylık
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Portal
Günlük hit sayısı, kaynak link: yok
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: domain 4 aylık
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: site tüm içeriği ile satılık
Hosting dahil midir: evet 500 mb
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır

Database : MYSQL
Seo : UYGULANDI

Script otomatik pilotludur, otomatik pilota takın o sürsün
içinde mevcut standart botlar
astroloji + hava durumu + döviz + video + resim galerisi
olmak üzere 5 adet bot mevcuttur.

Script özellikleri;

8 Ana Kategori bulunmaktadır.
Program
Video
Galeri
Oyun
Güncel
Spor
Haber
Magazin

Tasarım 5 renkten oluşmaktadır ve kullacılara alternatif renk seçenekleri sunmaktadır. (Mavi,Yeşil,Kırmızı,Gri,Siyah)
Kullanıcılar üst menüden sitenin rengini değiştirebilirler. Tasarım Başka bir yerden alınmış scripte göre ekleme ve çıkarmalar yapılmıştır.

Ana sayfada sitenin bölümlerinden hariç kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik extra bölümler eklenmiştir.
İl İl Hava durumu ; Veri anlık olarak güncellenmektedir. (Yahoo)
Finans : Veri anlık olarak güncellenmektedir. (Mynet)
Döviz kurları : Veri anlık olarak güncellenmektedir. (TCMB)
Burçlar : Veri anlık olarak güncellenmektedir. (E-Kolay)

Site genelinde gösterilecek reklamlar için 6 adet alan ayrılmıştır ve panelden kontrol edilmektedir.
468x15 : Tüm sayfalarda
250x250 : Ana Sayfa alt kısım
468x60(1) : Ana sayfa alt kısım
468x60(2) : Ana Sayfa + Ana kategori + İçerik sayfaları
234x60 : Tüm içerik sayfalarında (resim altı)
170x340 : Tüm içerik sayfaları (yorum yanı)
Sayaç Kodu : Tüm Sayfalar

Yorum Sistemi
Yorumlar admin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadır.

Dost siteler için ayrılmış alan
Dost siteleri admin panelinden ekleyebilirsiniz.

Proxy özellikli video bölümü
Youtubenin devamlı açılıp kapandığı bu günlerde kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bu sistem sayesinde youtube yasaklandığı an panelden sistemi devreye sokup sorunsuz olarak videoları kendi playerinde göstermeye devam edeccektir.

Özel Video Player
Bu player ile diğer sitelere video (embed) kodu verip sitenizdeki videoları paylaşabilirsiniz.
Diğer sitelerde çalışan playerde yine sitenizin logosu sitenizin linki olacaktır. (youtube gibi)
Ayrıca playerde video açılmadan önce belirleyeceğiniz reklam yada sitenizin tanıtım imajı dışarı verdiğiniz videolardada
anlık olarak görünecek aldığınız reklamları ve sitenizin tanıtımını bir çok sitede yapabileceksiniz.
Youtube, Google ve İzlesene videolarını otomatik olarak tanıyıp playerde gösterme özelliği vardır. Bunun haricinde her türlü
Flv video adresi ile video ekleyip playerinizde oynatabilirsiniz.
Video bölümünde standart olarak youtube botu verilmektedir.

Resim Galerisi
Kısa sürede büyük bir galeri oluşturabilmeniz için botlu bir sistem hazırlanmıştır. Alt kategoriler oluşturarak
resimlerinizi sorunsuz olarak ekleyebilirsiniz. Kullanıcılara resmi standart boyutlarda gösteren sistem ayrıca resmi iki
farklı boyutta download ettirebilme imkanıda sunmaktadır. Galeri bölümüne standart olarak flickr botu verilemktedir.

Program
Kullanıcılarınıza daha fazla içerik sunabilmeniz için eklenen bu bölümde alt kategoriler açarak program ekleyebilirsiniz.

Oyun
Scripte 8500 adet civarında oyun eklenmiştir. Alt kategoriler açarak veya mevcut kategorilere oyun eklemeye devam edebilirsiniz.

Güncel
Bu bölümde 8 adet alt kategori bulunmaktadır. (Sinema,Kadın,Müzik,Sağlık,Otomobil,Kültür,Tatil,T eknoloji)
Bu kategoriler aynı zamanda ana sayfada liste olarak resimli şekilde gösterilmektedir. Ekleyeceğiniz extra kategorilerde
aynı şekilde ana sayfada gösterilecektir. Bölüme uyumlu 8 adet içerik botu yazılmıştır. Botların sürekli güncellenmesi ve veri çekilecek sitenin
isteğe göre olması nedeniyle botlar extra ücretle verilecek veya yazılacaktır.

Spor
Kullanıcılarınıza spor haberlerini sunabilmeniz için açılan bu bölüme alt kategoriler açarak içerik ekleyebilirsiniz.
Bölüme uyumlu 3 adet içerik botu yazılmıştır. Botların sürekli güncellenmesi ve veri çekilecek sitenin

Haber
Kullanıcılarınıza güncel haberleri sunabilmeniz için açılan bu bölüme alt kategoriler açarak içerik ekleyebilirsiniz.
Bölüme uyumlu 3 adet içerik botu yazılmıştır. Botların sürekli güncellenmesi ve veri çekilecek sitenin

Magazin
Kullanıcılarınıza magazin haberlerini sunabilmeniz için açılan bu bölüme alt kategoriler açarak içerik ekleyebilirsiniz.
Bölüme uyumlu 1 adet içerik botu yazılmıştır. Botların sürekli güncellenmesi ve veri çekilecek sitenin

Admin Paneli

Şifre
Admin kullanıcı adı ve şifre değişimi.

Ayarlar
Proxy Ayarları (Video İçin)
Site Adresi
Site Sloganı
Mail Adresi
Site Geneli Reklam Alanı Yönetimi

Player
Otomatik Başlama, Full Ekran, Süre Gösterimi, Gösterilecek İmaj Adresleri ve Linkleri gibi genel player kontrolü.

Kategori
Bölümlere Ait Alt Kategorileri Görme
Ekleme-Silme-Düzenleme- İçeriği Başka Kategoriye Taşıma ve Silme

Dost Siteler
Adı, Linki, Açıklaması şeklinde
Ekleme-Düzenleme-Silme

Yorumlar
Yorumların Listelenmesi
Yorumlara admin tarafından yapılan işlemin takip edilmesi
okundu-okunmadı
onaylı-onaysız
oku-onayla-sil

İçerik
sitedeki Ekli Bütün Verilerin Listelenmesi
düzenle-Sil

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dostpartner istersen msn'den gel goruselim script icin dusunuyorum anlasirsak ben kullanabilirim.

Merak ettigim bir kac konu var onuda ogrenebilirim.

msn : megahaber ( @ ) live.nl

Tesekkurler simdiden

dostpartner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostpartner istersen msn'den gel goruselim script icin dusunuyorum anlasirsak ben kullanabilirim.

Merak ettigim bir kac konu var onuda ogrenebilirim.

msn : megahaber ( @ ) live.nl

Tesekkurler simdiden

dosttum yeni geldim bi yemek yiyip geliyorum saygılarımla
msn adresim : melibol (@) m s n.c o m

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi