İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık gitar akor/nota veritabanı

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Veritabanının tablo yapısı:
-id
-baslik
-nota

Toplam 2360 adet şarkı kaydı bulunmaktadır.
MDB, SQL istediğiniz şekilde teslim edilir.
Fiyat: 30 YTL

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
screen shot degilde scriptin kendisini yani demoyu görebilirmiyiz vede evet kaç kişide olacak?

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden bu zamanlar? aynı db kaç sitede daha var ve olacak?

evet bu zamanlar, çünkü bazı zaman satılamayan bir hizmet başka bir zaman satılabiliyor.
almak isteyen webmasterin önceden maddi sorunları olabilir vs. vs.
neden bir kaç forumda var sorusuna gelince, o seni ilgilendirmez, istersem gittigidiyorda duyururum ilanımı. ortamı bu şekilde germenin bir anlamı yok.
bunu konuşmaya devam etmek istersen özel ileti ile devam edebiliriz arkadaşım.
---------
Diğer arkadaşların cevaplarına gelince,
arkadaşlar db ye uygun script yok ama yazabilirim isterseniz elimde biraz iş var onları bitirmem gerekiyor öncelikle.
db nin ekran görüntüsünü isteyen arkadaşım buyur: http://www.rtsngz.com/akor.gif

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neden bir kaç forumda var sorusuna gelince, o seni ilgilendirmez, istersem gittigidiyorda duyururum ilanımı. ortamı bu şekilde germenin bir anlamı yok.
bunu konuşmaya devam etmek istersen özel ileti ile devam edebiliriz arkadaşım.

bunu bana mı dedin bilmiyorum ama ben neden bi kaç forumda diye sormadım hiç? kaç kişide olacak bu db diye merak ettim almak isteyenler için önemli bi nokta olduğundan?

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi, özel ileti attım.
arkadaşlar db yi 5 kişiye satmayı düşünüyorum.
henüz alan yok. db 20 ytl'ye indi şimdilik.
ödemeler yapı kredi eft.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar fiyat 15 ytl'ye inmiştir, 15in de altına inmem.Toplarken emek sarfettim çünkü.
İsteyen özel ileti atsın msn adresimi vereyim.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Demek toplayarak yaptın. Heryerde var yani bunlar. Sanboxa site sokmak için birebir diyorsun.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet toplayarak yaptım.
Arkadaşım yüzlerce şarkı sözü vs. sitesi var, bir şarkının sözü diğer şarkı sözü sitesininkinde değişiyor mu?
Değişmiyor.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Evet toplayarak yaptım.
Arkadaşım yüzlerce şarkı sözü vs. sitesi var, bir şarkının sözü diğer şarkı sözü sitesininkinde değişiyor mu?
Değişmiyor.
evet bu konuda haklısın hepsi fix sonucta ama biraz değişiklik olması şart yoksa google ye anlatamiyorsunuz bunları

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım o değişiklik db yi alıp scripti yazdıracak olan kişiye bağlı, benim veritabanımla alakası yok.
Benim konumu burda gelip baltalıyorsun, evet tüm şarkı sözleri db leri aynıdır. Bu değişemez, burda gelip sandbox a düşmek vs. gibi cümleler kuruyorsun, onu alacak adam düşünecek, kafasındaki projesine uyumlu olup olmadığını.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Olay baltalamak değil senin db ni alacak çok olacaktır. Bu baştan uyarmak. Hatta buna sevinmelisin. Birisi bu db yi alir olayı fazla abartıp sandboxa düşerse yapacağı ilk şey;

"ramazan denilen dolandırıcı buraya bak" adlı konu açmak olur. Başından uyarılırsa sende zan altında kalmazsın. Yoksa banane yaptığın db satışından.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse bana bu db yi sattıktan sonra dolandırıcı diyemez. Çünkü ortada dolandırıcılıkla alakalı birşey yok.
Hiç bir şekilde sevinmiyorum. Değerlendirmeyi bilen bir webmaster bu db ile google'da çok iyi yerlere gelebilir. İçeriğin aynı olması direk sandbox a düşmek anlamına gelmiyor. Şu forumda biraz vakit harcadıysa eğer bu db ile neler yapabileceğini bilir alacak kişi. Bu kişileri uyarmak sana düşmez. Uyarılacak birşey olsaydı ben uyarırdım.
Rica ediyorum cevap yazıp konuyu iyice spam haline getirmeyelim.
Söyleyeceklerin varsa özel ileti ile ulaşabilirsin.
İyi akşamlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5