İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Goldkey hesabı

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, teklifi artırmaya devam edecek varmı?

Çünkü teklif sonunda irtibata geçmemi isteyen birkaç kişi oldu. Onlarla iletişime geçmek için tekliflerin sonunu bekliyorum.

bymega

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi konuyu belirtme gereği duydum lütfen yanlış anlaşılma olmasın... Goldkey hesabında mail adresi değiştirilebiliyor panelden fakat ilk kayıt maili ile mesaj attığınız zaman goldkeye hesabı geri alabiliyorsunuz... Bunu belirtmek istedim... Eğer satan kişi güvenilir biri ise alabilirsiniz... Diğer türlü almanızı önermiyorum... Benim başıma aynı olay gelmişti bu yüzden uyarma gereği duydum... Saygılar

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bi konuyu belirtme gereği duydum lütfen yanlış anlaşılma olmasın... Goldkey hesabında mail adresi değiştirilebiliyor panelden fakat ilk kayıt maili ile mesaj attığınız zaman goldkeye hesabı geri alabiliyorsunuz... Bunu belirtmek istedim... Eğer satan kişi güvenilir biri ise alabilirsiniz... Diğer türlü almanızı önermiyorum... Benim başıma aynı olay gelmişti bu yüzden uyarma gereği duydum... Saygılar

Güven sorunu olacaksa, zaten alacak kişi hemen vazgeçebilir. Tabi güvenme konusunda referans istiyorsanız, vardır elbet birileri :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kim var referans merak ettim :p

Valla hiç uğraşamam. Alacak olan varsa alır. Güvenmeyen de yoluna gidebilir. Hiç dert değil benim için.

Beni gerçekten tanıyorsanız, şu kadar para için kendimi forumda rezil ettirmeyeceğimi bilirsiniz.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üst üste mesaj yazdığım için üzgünüm fakat iş biraz karıştı.

Özel mesaj yoluyla teklif geldi, msn'de teklif geldi. Bu yüzden teklif veren herkes konu altına mesaj yazarsa sevinirim. Çünkü özel mesaj dan gelen tekliflere kimse inanmıyor, fiyat artırmak için bir numara sanıyor.

Beklemedeyim.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, çok üzgünüm, böyle sonlanmasını istemezdim ama; hesabı bir arkadaşıma verdim. Hesabı verdiğim arkadaş, bu konu altında da mesaj yazmış. Goldkey lazım olduğunu söyleyince hiç düşünmeden hesabı verdim. (konu da o da teklif yapmış, fakat üye adı gözüme çarpmamıştı.) Yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için şunu da ekleyeyim; herhangi bir ücret almadım. Bunu söylememin nedeni, "bizde teklif verdik, neden bizim haberimiz olmayan bir teklife verdin" dememeniz içindir.

Teklif veren herkesten teker teker özür diliyorum.

Diğer hesabımı bulabilirsem, onu söz veriyorum dreamz adlı kişiye (o zamana kadar ihtiyacı kalmazsa bu başlıktaki diğer teklife) hesabı devredeceğim.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Satış yapıp kimsenin parasını almadığım ve üstüne birde özür dilediğim için, olmadısı yok. Kimseden para almadım, hatta iki üyenin son tekliflerini değerlendirme süreci kısa sürseydi devredecektim, yani konuda yeni teklif beklemiyorduk. Fakat bir taraf özel mesajla diğer tarafda konu altında tekliflerini belirtince durum karıştı. Bence en iyisi oldu. Çünkü 2 kişiden hangisine satsaydım öteki için haksızlık olacaktı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5