İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Goldkey hesabı

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir ara belki kullanırım diyerek almıştım, fakat goldkey ile yıldızım barışmadı. Hesap neredeyse hiç kullanılmadı.

Tekliflerinizi bekliyorum.

Ödeme olarak ilk tercih EFT'dir. Alternatif paypal.

(En yüksek teklife satılacaktır)

NOT: Eski hesap yeni hesap davası çıkmış. Kayıt tarihi galiba 30 Mayıs 2006, fakat o günden beri kullanmıyorum.

NOT 2: Mail adresini de verecekmisin diye sorular geliyor, mail adresini veremem çünkü aynı mail adresinde 5-6 ayrı sponsora kayıtlıyım, goldkey panelinden bildiğim kadarıyla mail adresi değiştirilebiliyor.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
10 ytl .....

bu arada teklifler ne zmn sonlancak yazsaydınız.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tarih konusunda belli bir limit koymadım, fakat çok uzunda olmayacak. Tekliflerin kesildiği noktada son teklifi veren kişiyle irtibata geçeceğim.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Bu Goldkeyde Ne Var Anlamıyorum.Parking Sitesi Değil mi Bu?Çok mu İyi Para Getiriyor..Bir de Sadece Amerikan Vatandaşlarına Veriliyormuş Galiba Doğru mu?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@Gamend bence belirli bir artış miktarı belirtebilirsin yoksa 0,00001 ytl de artırır bizim insanımız 30 dan 31 e çıktığı gibi:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5