İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satılık Goldkey

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Icinde geçen dönemden 10$ ve bu ay 140$ ile devredicek,toplamda içinde 150$ bulunan Goldkey hesabımı 300$ a satıyorum.
Ilgilenen arkadaşların msn adreslerini pm atmaları yeterlidir.

(ps: türk trafiği olupta gk'de nasıl kullanacağını bilmiyorsa alan kişi,bu yöntemi anlatacağım)

H

hknylmz

Misafir
birine araba kullanmayı istedigin kadar anlat ne kadar basarılı olur madem bu kadar kolay para kazanılıyor neden satıyorsun?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
direk eleştirmeyin belki acil bir şekilde 300$ a ihtiyacı olmuş olabilir. herşeyin altında birşeyler aramayın.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birine araba kullanmayı istedigin kadar anlat ne kadar basarılı olur madem bu kadar kolay para kazanılıyor neden satıyorsun?

Aklımda gerçekten bir yöntem var ve yalan söylicek biri değilim. Fakat trafiğim yok. Elimde günlük 7-8k trafik olsa,hesabı elbette satmam. Bu nedenle hesabı içindeki meblağ ile birlikte 300$ a satıyorum. Almak isteyen arkadaşlar pm atabilir.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Goldkey Türk trafigini geçirsiz kılmaya başlamış bu saatden sonra hesaplar 50$ bile etmez kanımca.

bilgilendirme.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk trafiğini kabul etmemesi yeni bir olay değil arkadaşım ama herkes Türk trafiği ile kazanmıyor değilmi :) Türk trafiği kazandırmaya devam ediyor o ayrı :p Hesabı satın alan arkadaşa bu yolu söyleyeceğim ve 2 cümlelik anlatımı dinledikten sonra ne kadar mantıklı oldugunu anlayacak.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Özel mesaj yoluyla bana taktiği söyle kafama yatarsa alacağım.

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu baltalamaktan başka bir işiniz yokmu sizin ?
işi bilmiyorsanız konuşmayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5